تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

هنرمندان اصل آثارشان را تحویل این جشنواره دادند

هنرمندانی که آثارشان برای حضور در چهاردهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر انتخاب شده است اصل آثار خود را در رشته‌های نقاشی، نگارگری، مجسمه، خوشنویسی، هنر‌های جدید و سرامیک در موسسه فرهنگی و هنری صبا به دبیرخانه تحویل می‌دهند.

کد خبر: ۱۱۹۴۶۶
۱۵:۴۲ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

هنرمندان اصل آثارشان را تحویل این جشنواره دادند

دیدارنیوز ـ به نقل از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر، این رویداد به مرحله تحویل آثار رسیده است و هنرمندان اصل آثار خود را در محل برگزاری جشنواره واقع در موسسه فرهنگی و هنری صبا -فرهنگستان هنر- تحویل می‌دهند.

فرآیند برگزاری جشنواره هنر‌های تجسمی فجر این‌گونه است که نخست هنرمندان عکس آثار خود را در تارنمای جشنواره بارگذاری می‌کنند و هیات انتخاب آثار را برای حضور در نمایشگاه انتخاب می‌کنند و سپس هنرمندان اصل آثار را در رشته‌های نقاشی، نگارگری، مجسمه، خوشنویسی، هنر‌های جدید و سرامیک در موسسه فرهنگی و هنری صبا به دبیرخانه تحویل می‌دهند.

چاپ آثار رشته‌های عکاسی، کاریکاتور، طراحی گرافیک (پوستر) و تصویرسازی به عهده جشنواره است که تا آغاز جشنواره این آثار براساس اندازه‌های اعلام شده، چاپ و برای نمایشگاه آماده می‌شود.

هنرمندان تا روز دوم بهمن‌ماه فرصت دارند تا اصل آثار خود را تحویل بدهند. سپس، هیات انتخاب، با رویت اصل آثار، انتخاب نهایی را برای نمایشگاه انجام می‌دهند.

آیین گشایش چهاردهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر عصر جمعه ۱۵ بهمن‌ماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا -فرهنگستان هنر- برگزار می‌شود و نمایشگاه تا روز ۳۰ بهمن‌ماه ادامه دارد.

برچسب ها: هنرمندان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی