تیتر امروز

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خرداد ۷۶ غبطه و بُغضی است که تبدیل به وا دریغای ما شده است، روزی که امید به فردا را در ما زنده کرد و امروز خود حسرت گذشته ما شده است و از ترس فردا هر سال می‌گوییم دریغ از پارسال.

آغاز صحت‌سنجی ستاد مقابله با کرونا از بازیکنان استقلال

پس از ابتلای تعدای از بازیکنان استقلال به کرونا و لغو دیدار این تیم با پیکان در جام حذفی، ستاد مقابله با کرونا در فوتبال صحت سنجی بازیکنان تیم استقلال را آغاز کرد.

کد خبر: ۱۱۹۴۴۶
۱۴:۲۵ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

صحت سنجی

دیدارنیوز: ستاد مقابله با کرونا در فوتبال صحت سنجی بازیکنان تیم استقلال را آغاز کرد.

به گزارش سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، در راستای اجرای فرآیند پروتکل‌های بهداشتی و بررسی آخرین وضعیت بازیکنان باشگاه استقلال که پس از لغو مسابقه این تیم با تیم پیکان در جام حذفی به دلیل شیوع کرونا در تیم استقلال صورت گرفت، از عصر دیروز ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال بررسی‌های خود را آغاز کرده و به جهت تکمیل فرآیند کنترل افراد مبتلا در فوتبال، رسیدگی به آخرین وضعیت تمام بازیکنان و کادرفنی ادامه داشته و همزمان سوابق افراد مبتلا صحت سنجی می‌شود.

اطلاعات تکمیلی مرتبط با این موضوع از طریق سایت رسمی سازمان لیگ اطلاع‌رسانی شده و بدیهی است آخرین نتایج از آزمایش‌های پزشکی، تعیین‌کننده برگزاری یا لغو رقابت آتی باشگاه استقلال با هوادار تهران از هفته شانزدهم لیگ برتر خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی