تیتر امروز

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.
اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۲۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا صبح شنبه ۲۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ آواربرداری همچنان ادامه دارد و ممکن است شمار فوتی‌ها بیشتر شود.

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات «تاج»

حسین شریفی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: عزیزی خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چنین اظهارنظری نداشته که حذف استقلال و پرسپولیس را منتسب به شخصی یا رئیس سابق فدراسیون فوتبال بداند.

کد خبر: ۱۱۹۳۴۱
۱۵:۴۷ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات مهدی تاج که به نوعی پاسخی به اظهارات منتسب به شهاب‌الدین عزیزی خادم بود، واکنش نشان داد.

مهدی تاج در مراسم تدفین شهدای گمنام در وزارت ورزش و جوانان گفت‌وگویی با خبرنگاران انجام داد که در این بین سؤالی از او پرسیده شد مبنی بر اینکه شهاب‌الدین عزیزی خادم او یا رئیس سابق فدراسیون را مقصر حذف استقلال و پرسپولیس می‌داند.

تاج پس از مواجه شدن با این سؤال، بلافاصله پاسخ داد «به این چیز‌ها اهمیت ندهید» که البته برداشت از پاسخ او اینچنین بود که او به رئیس حال حاضر فدراسیون فوتبال طعنه زده است. پاسخی که حاشیه‌ساز هم بوده و با واکنش فدراسیون فوتبال مواجه شده است.

حسین شریفی مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق گفت: آقای عزیزی خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چنین اظهارنظری نداشته که حذف استقلال و پرسپولیس را منتسب به شخصی یا رئیس سابق فدراسیون فوتبال بداند. مشخص نیست که مطرح کردن این اظهارات و نسبت دادن آن به رئیس فدراسیون فوتبال از کجا نشأت می‌گیرد، اما آقای عزیزی خادم تاکنون چنین اظهارنظری نداشته است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی