تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات «تاج»

حسین شریفی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: عزیزی خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چنین اظهارنظری نداشته که حذف استقلال و پرسپولیس را منتسب به شخصی یا رئیس سابق فدراسیون فوتبال بداند.

کد خبر: ۱۱۹۳۴۱
۱۵:۴۷ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات مهدی تاج که به نوعی پاسخی به اظهارات منتسب به شهاب‌الدین عزیزی خادم بود، واکنش نشان داد.

مهدی تاج در مراسم تدفین شهدای گمنام در وزارت ورزش و جوانان گفت‌وگویی با خبرنگاران انجام داد که در این بین سؤالی از او پرسیده شد مبنی بر اینکه شهاب‌الدین عزیزی خادم او یا رئیس سابق فدراسیون را مقصر حذف استقلال و پرسپولیس می‌داند.

تاج پس از مواجه شدن با این سؤال، بلافاصله پاسخ داد «به این چیز‌ها اهمیت ندهید» که البته برداشت از پاسخ او اینچنین بود که او به رئیس حال حاضر فدراسیون فوتبال طعنه زده است. پاسخی که حاشیه‌ساز هم بوده و با واکنش فدراسیون فوتبال مواجه شده است.

حسین شریفی مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق گفت: آقای عزیزی خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چنین اظهارنظری نداشته که حذف استقلال و پرسپولیس را منتسب به شخصی یا رئیس سابق فدراسیون فوتبال بداند. مشخص نیست که مطرح کردن این اظهارات و نسبت دادن آن به رئیس فدراسیون فوتبال از کجا نشأت می‌گیرد، اما آقای عزیزی خادم تاکنون چنین اظهارنظری نداشته است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی