تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

دختران ایران به هند رسیدند؛ سفیدپوش مقابل میزبان + عکس

تیم ملی فوتبال دختران ایران امروز به هندوستان رسید و در اولین اقدام، مدیران تیم در جلسه هماهنگی آنلاین بین تیم‌های گروه A حضور پیدا کردند.

کد خبر: ۱۱۹۳۱۹
۱۴:۴۹ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

دختران ایران به هند رسیدند؛ با پیراهن سفید مقابل هند + عکس

دیدارنیوز: نشست هماهنگی تیم‌های شرکت کننده در گروه A رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۲ به صورت آنلاین برگزار شد؛ در این جلسه هماهنگی که نمایندگان تیم‌های فوتبال زنان ایران، هند، چین و چین‌تایپه حضور داشتند، نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت‌هایی را درباره شرایط برگزاری مسابقات ارائه کرد.

هم‌چنین آخرین قوانین و مقررات مربوط به این رقابت‌ها توسط مسئولین برگزار کننده و ناظر داوری برای سرپرستان ارائه شد و رنگ لباس تیم‌ها برای انجام مسابقات در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ مشخص شد.

بر اساس هماهنگی انجام شده، تیم ملی فوتبال زنان ایران در اولین دیدار خود که روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه دی وای پاتیل شهر ناوی مومبای با تیم ملی هند خواهد بود، با پیراهن و شورت یک دست سفید رنگ به میدان می‌رود و دروازه‌بان نیز از رنگ پیراهن مشکی استفاده می‌کند؛ در مقابل هندی‌ها با پیراهن‌های آبی‌رنگ در زمین مسابقه حضور پیدا می‌کنند.

بعد از مصاف با هند، تیم ملی فوتبال زنان ایران دو دیدار بعدی خود مقابل چین و چین‌تایپه را نیز با پیراهن‌های قرمزرنگ به میدان خواهد آمد تا مسابقه اول تنها دیداری در مرحله گروهی باشد که زنان فوتبال ایران با پیراهن اول خود به میدان می‌آیند.

دختران ایران به هند رسیدند؛ با پیراهن سفید مقابل هند + عکس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی