تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

استرالیا مرگبارترین روز کرونایی خود را تجربه کرد

با تشدید شیوع سویه امیکرون در استرالیا و افزایش موارد بستری‌های مرتبط با ابتلا به بیماری کووید۱۹، این کشور امروز (سه شنبه) مرگبارترین روز کرونایی خود را تجربه کرد.

کد خبر: ۱۱۹۲۹۷
۱۳:۳۵ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

مرگبارترین روز کرونایی در استرالیا

دیدارنیوز ـ استرالیا هم اکنون با بدترین موج شیوع کووید۱۹ در این کشور دست و پنجه نرم می‌کند.

بر اساس تازه‌ترین گزارش ها، افزایش موارد ابتلا و تلفات کرونایی در استرالیا ناشی از شیوع سویه امیکرون کروناویروس بوده که بیشتر از هر زمان دیگری در طول همه گیری کووید۱۹، باعث بستری شدن مبتلایان در بیمارستان‌ها و بخش مراقبت‌های ویژه در این کشور شده است.

آمار‌های رسمی نشان می‌دهد که امروز (سه شنبه) ۷۷ مورد مرگ ناشی از عوارض ابتلا به کووید۱۹ در استرالیا به ثبت رسیده که این آمار از رکورد قبلی مرتبط با تلفات کرونایی با آمار ۵۷ تن در روز پنجشنبه هفته گذشته، فراتر رفته است.

یکی از مقامات محلی ایالت نیوساوت ولز در استرالیا در یک نشست خبری گفت: امروز، روز بسیار سختی برای ایالت ما است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، بر اساس آمار‌های رسمی، ایالت نیوساوت ولز استرالیا ۳۶ مورد مرگ ناشی از عوارض ابتلا به کووید۱۹ را گزارش کرده که این آمار بالاترین تعداد مرگ و میر‌های کرونایی در طول همه گیری کووید۱۹ در این ایالت محسوب می‌شود.

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی