تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

معرفی داوران جایزه ترانه جشنواره موسیقی فجر

محمدعلی بهمنی، اسماعیل امینی، محمود اکرامی‌فر، محمدامین فروغی، میلاد عرفان‌پور، مجید افشاری و لیلا کردبچه داوران این دوره جایزه ترانه سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر شدند.

کد خبر: ۱۱۹۱۹۸
۱۴:۵۹ - ۲۷ دی ۱۴۰۰

 داوران جایزه ترانه جشنواره موسیقی فجر

دیدارنیوز ـ به نقل از ستادخبری سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر، جایزه ترانه با هدف تجلیل و تشویق ترانه‌سرایان برتر، ترویج مفاهیم نو و ارزشمند در ترانه و حمایت و معرفی ترانه‌های برتر در سی‌وهفتمین دوره جشنواره موسیقی فجر برگزار می‌شود.

محمدعلی بهمنی، اسماعیل امینی، محمود اکرامی‌فر، محمدامین فروغی، میلاد عرفان‌پور، مجید افشاری و لیلا کردبچه داوران این دوره جایزه ترانه به دبیری مسلم نادعلی‌زاده هستند.

در این جایزه، متن ترانه‌هایی که از مهرماه ۱۳۹۹ تا مهرماه ۱۴۰۰ به‌صورت تک‌آهنگ یا در قالب آلبوم موسیقی از سوی مؤسسات یا اشخاص حقیقی پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی تولید و منتشر شده‌اند، توسط هیئت‌داوران بررسی و ترانه‌های برگزیده معرفی می‌شوند.

در بازه زمانی مشخص‌شده بیش از چهار هزار قطعه متن ترانه با مجوز دفتر موسیقی به‌صورت تک‌آهنگ یا در قالب آلبوم منتشر شده‌اند که مرحله نخست انتخاب این ترانه‌ها در حال انجام است و در مرحله نهایی ترانه‌های برگزیده در سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر معرفی می‌شوند.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی برگزار می‌شود.

برچسب ها: موسیقی فجر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی