تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.
سرپرست مدیریت مالی و توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان خبر داد؛

احتمال بازگشت دوباره «مرادی» به وزنه‌برداری!

رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری ایران با ارسال نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسی حکم بازنشستگی خود شده است. مطلبی، سرپرست مدیریت مالی و توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش گفت: در صورتی که قانون اجازه بدهد، امکان بازگشت دوباره او به فدراسیون وزنه برداری وجود دارد. البته بر اساس پرونده پرسنلی موجود در وزارت ورزش، ۳۵ سال خدمت او پر شده و بازنشسته است.

کد خبر: ۱۱۹۱۳۳
۱۱:۱۲ - ۲۷ دی ۱۴۰۰

وزنه برداری

دیدارنیوز: سرپرست مدیریت مالی و توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: علی مرادی در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسی حکم بازنشستگی خود شده است.

امیرحسین مطلبی، درباره بازگشت دوباره علی مرادی به فدراسیون وزنه برداری با توجه ابلاغ حکم بازنشستگی وی، اظهار کرد: مرادی یکی از روسای فدراسیون قوی و خوشنام است که طی نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسی حکم بازنشستگی خود شده است. در این زمینه سجادی دستور داد بر اساس قوانین و مقررات، موضوع بازنشستگی او مورد بررسی قرار بگیرد.

وی گفت: قرار است به زودی جلسه‌ای با حضور پولادگر، سرپرست معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و شخص وزیر ورزش داشته باشیم تا موضوع بازنشستگی وی مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که قانون اجازه بدهد، امکان بازگشت دوباره او به فدراسیون وزنه برداری وجود دارد. البته بر اساس پرونده پرسنلی موجود در وزارت ورزش، ۳۵ سال خدمت او پر شده و بازنشسته است.

سرپرست مدیریت مالی و توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: علی مرادی فردی قانونمند است و اگر قانون به او اجازه فعالیت دوباره ندهد، قطعا این مساله را می‌پذیرد و دیگر پیگیر بازگشت خود به فدراسیون وزنه برداری نخواهد بود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: علی مرادی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی