تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

حضور حضور قدرتمند خیرین در بحران‌های طبیعی کشور

به دنبال وقوع سیل اخیر که در ۳۰ استان کشور رخ داد در وهله‌ی نخست همانند حوادث طبیعی پیشین و بحران کرونا جلسه فوری سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۸۹۳۳
۱۵:۱۳ - ۲۵ دی ۱۴۰۰

 

حضور حضور قدرتمند خیرین در بحران‌های طبیعی کشور

 

دیدارنیوز: اشکان تقی پور عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان در گفت و گو با دیدار درباره‌ی سیل دی ماه ۱۴۰۰ و جایگاه خیرین و خانواده‌ی نیک گامان در آن گفت: طبق سنوات و بحران‌های گذشته مدیران کارشناسان امداد و نجات گزارشی از حادثه ارائه دادند و شواهد میدانی خانواده‌ها نیز از سوی موسسات مردم نهاد فعال و عزیزان هلال احمر به ویژه در استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور بازگو شد. با تسهیل گری سازمان داوطلبان مقرر شد کمک‌های مردمی در قالب‌های حقیقی و حقوقی با پهنه بندی جغرافیایی و گزارش دهی منظم از ابتدا تا انتها انجام شود.

چهره‌ی ماندگار مدرسه سازی کشور در سال ۹۹ و معتمد و عضو شورای مرکزی مشارکت‌های مرکزی سازمان بهزیستی کشور افزود: موسسه خیریه نیک گامان جمشید نیز که از زمان زلزله کرمانشاه در کنار هلال احمر به شکل مستقل، اما کاملا هماهنگ خدمت کرده است، فعلا وظیفه‌ی تامین ۱۵۰۰ بسته‌ی کامل مواد غذایی یک تا دو ماهه، تهیه و نصب مخزن بهداشتی در محلات منطقه برای استفاده از آب آشامیدنی جهت کاستن استفاده از آب معدنی و مضرات زیست محیطی یا استفاده از آب آلوده را در استان‌های جنوبی بر حسب نیاز با تکیه بر سیستان و بلوچستان و نظر کارشناسان و امدادگران تقبل کرد.

تقی پور افزود: تهیه و تحویل ۱۰۰۰ بسته‌ی کامل تاکنون محقق شده است و ۵۰۰ بسته دیگر در مرحله‌ی خرید و بسته‌بندی است و یاری به هم‌میهنان آسیب دیده از سیل با کمک خیرین داخل و خارج از کشور موسسه تا بازگشت شرایط به شرایط مناسب در کنار سایر سازمان‌های مردم نهاد همکار و تسهیل گری و نظارت جمعیت هلال احمر به شکل مردم نهاد در ابعاد مختلف ادامه خواهد یافت.

او همچنین افزود: یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های اصلی موسسه خیریه نیک گامان در کنار خدمت رسانی دائم و مستمر به مددجویان بهزیستی، مدرسه سازی، ساخت و تجهیز خانه‌های بهداشت و مراکز جامع درمانی در مناطق کم‌برخوردار سرتاسر کشور، حضور قدرتمند مردمی به لطف خیرین در بحران‌های طبیعی کشور است.

حضور حضور قدرتمند خیرین در بحران‌های طبیعی کشور

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر