تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....
توتواسپورت مدعی شد؛

یوونتوس پول زیادی برای «سردار» هزینه نمی‌کند/ فرصت طلایی برای لیون!

نشریه «توتو اسپورت» چاپ تورین ایتالیا اعلام کرد باشگاه یوونتوس از جذب دائمی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ مطمئن نیست و می‌خواهد این بازیکن ایرانی را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.

کد خبر: ۱۱۸۸۱۸
۱۰:۱۷ - ۲۴ دی ۱۴۰۰

یوونتوس

دیدارنیوز: باشگاه یوونتوس قصد ندارد با مهاجم ایرانی زنیت قراردادی دائمی امضا کند.

نشریه «توتو اسپورت» تورین خبر داد باشگاه یوونتوس از جذب دائمی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ مطمئن نیست و می‌خواهد این بازیکن ایرانی را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.

این درحالیست که قرارداد آزمون با زنیت تابستان پیش رو به پایان می‌رسد. در مقابل باشگاه لیون دو بار با سردار آزمون وارد مذاکره شده و به توافقاتی نیز دست پیدا کرد.

با این شرایط لیون دوباره فرصتی طلایی دارد تا سردار آزمون را جذب کند. این باشگاه فرانسوی قراردادی ۴ و نیم ساله برای جذب ستاره ایرانی زنیت سن پترزبورگ آماده کرده است.

اگرچه آلگری این بازیکن ایرانی را درنظر دارد، ولی سران باشگاه یوونتوس نمی‌خواهند مبلغ بالایی را برای دستمزد این بازیکن پرداخت کنند و قصد امضای قرارداد بلندمدت با او را ندارند.

البته فقط لیون با این اقدام یوونتوس سودمند نشده بلکه باشگاه نیوکاسل نیز می‌تواند از این فرصت به دست آمده به نفع خود استفاده کند.

باشگاه زنیت به دنبال جانشینی مناسب برای آزمون است و می‌خواهد با فروش ستاره ایرانی اش ملبغ بیشتری را درآمدزایی کند. در آخرین خبر باشگاه لیون در سومین پیشنهاد مبلغ خرید آزمون را به ۶ میلیون یورو افزایش داد.

منبع: فارس
برچسب ها: سردار آزمون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر