تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

لیست خروج داغ پرسپولیس با چراغ سبز یحیی برای جدایی ها

اکنون که نیم فصل از لیگ بیست و یکم گذشته دیگر می توان نتیجه گرفت که برخلاف استقلال ، پرسپولیس در ابتدای فصل خریدها خوبی نداشت و حالا سرمربی این تیم مخالفتی با جدایی برخی از آنها ندارد.

کد خبر: ۱۱۸۷۹۰
۱۵:۴۳ - ۲۳ دی ۱۴۰۰

 

لیست خروج داغ پرسپولیس با چراغ سبز یحیی برای جدایی ها

 

دیدارنیوز: با مصدومیت عیسی آل کثیر و رفتن رادوشوویچ، اولویت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس هم دستخوش تغییراتی اجباری خواهد شد. از سوی دیگر پرسپولیس همچنان نیازمند یک بازیساز در میانه میدان است. جذب رضا اسدی که در ابتدای نیم فصل از او به عنوان جانشین احمد نوراللهی یاد می‌شد، انتظارات را برآورده نکرده است.

در این میان خبرورزشی از بی میل نبودن سرمربی پرسپولیس به جدایی برخی از بازیکنان نیمکت نشین و باز شدن فضا برای خریدهای جدید خبر داده است. به گزارش خبرورزشی بعید نیست نفراتی همچون مهدی مهدی خانی، علیرضا ابراهیمی، حامد پاکدل و چند نفر دیگر در جمع بازیکنان تیم باقی نمانده و یحیی ترجیح دهد جای آنها بازیکنانی از پیکان تهران، آلومینیوم اراک و نساجی مازندران بگیرد.

سرمربی پرسپولیس در این راستا به برخی از بازیکنان برای مذاکره با دیگر تیم ها چراغ سبز داده است.

همچنین ایران ورزشی هم در شماره دیروز خود از تمایل رضا اسدی برای رفتن به سپاهان در صورت داشتن پیشنهاد و موافقت پرسپولیس خبر داده است.

خودرو تک

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر