تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

لژیونرهایی که پرسپولیس با آنها می تواند دبل هتریک کند

بازگشت لژیونرها به پرسپولیس می تواند این تیم را به دبل هتریک متوالی قهرمانی برساند و تا مدت ها این رکورد را دست نیافتنی کند.

کد خبر: ۱۱۸۷۸۶
۱۵:۰۲ - ۲۳ دی ۱۴۰۰

 

لژیونرهایی که پرسپولیس با آنها می تواند دبل هتریک کند

 

 

دیدارنیوز: پرسپولیس در سالهای اخیر با اینکه ۵ قهرمانی متوالی بدست آورده اما هر سال چند ستاره خود را با درخششی که داشتند از دست داده است که شمار این بازیکنان کم نیستند، پرسپولیس در پایان فصل قبل ستاره تاثیرگذار خود یعنی نوراللهی را از دست داد که جای خالی این بازیکن به شدت احساس می شود بازیکنی جنگنده که به خوبی نقش خود را در تیم ایفا می کرد و در این سالها بدون شک یکی از عوامل مهم قهرمانی پرسپولیس بوده است.

پرسپولیس این فصل نسبت به سایر تیم ها با توجه به شرایط مالی و بدهی های باشگاه نتوانست بازیکنان مدنظر خود را جذب کند یحیی در این فصال چندین بار درخواست جذب بازیکن خارجی به ویژه در خط حمله داشت که باشگاه نتوانست خواسته مربی خود را انجام دهد به طوری که الان شرایط سخت تر از گذشته است و این تیم یکی از مهاجمان اصلی خود را به دلیل پارگی ربات تا پایان فصل از دست داد.

تاکنون چند لژیونر این تیم بعد از مدت کوتاهی دوباره به تیم برگشته اند که ۲ بازیکن مهم این تیم یعنی وحید امیری و مهدی ترابی با بازگشت به تیم خیلی به پرسپولیس کمک کردند و در صورت عدم مصدومیت در تمام بازیهای این تیم به میدان رفته اند و یحیی حساب ویژه ای روی آنها باز کرده است به طوری گل محمدی با علم به مصدومیت ترابی و احتمال تشدید آن باز هم از ستاره خود استفاده کرد و اتفاقا به نفع پرسپولیس تمام شد و معلوم شد که چرا گل محمدی اینهمه پافشاری می کند. با نزدیک شدن به پایان نیم فصل و بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس خبرهای زیادی از بازگشت چند لژیونر این تیم به گوش می رسد، یکی از این لژیونرها که احتمال زیادی دارد باز هم پیراهن پرسپولیس به تن کند رامین رضاییان می باشد که با توجه به شرایط باشگاه السیلیه و نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی قطر این بازیکن می تواند با بازگشت به پرسپولیس و درخشش در این تیم شانس خود را برای دعوت مجدد به تیم ملی را  امتحان کند ولی همه اینها به نظر کادر فنی به ویژه گل محمدی بستگی دارد از قرار بازیکنان باتجربه تیم تمایلی به بازگشت این ستاره جنجالی ندارند و از نحوه جدایی این بازیکن از پرسپولیس و مصاحبه هایی که در آن زمان در طرفداری از کارلوس کیروش علیه باشگاه کرد یادشان نرفته است و همین موضوع می تواند شانس این بازیکن برای بازگشت به پرسپولیس را کم کند.

پرسپولیس نیاز مبرمی به مهاجم دارد و با مصدومیت آل کثیر باشگاه شدیدا به دنبال مهاجم تراز اول می باشد تا جای خالی آل کثیر را پر کرده و علاوه بر این تکانی به خط حمله تیم بدهد، پرسپولیس این فصل آمار خوبی در خط حمله نداشته است. یکی از بازیکنانی که چندین سال در کنار طارمی خط آتشین حمله را به وجود آورده بودند و آقای گل لیک هم شد علی علیپور است که خبرهایی از بازگشت این بازیکن به گوش می رسد، این بازیکن در تیم جدید خود فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نمی کرد اما این اواخر با صبر و حوصله و تمرینات خوبی که داشت توانسته به ترکیب اصلی تیم راه یابد و الان شرایط با چند ماه قبل فرق می کند و اگر این شرایط پابرجا بماند کادر فنی نباید روی این مهاجم تمام کننده حساب باز کنند.

پرسپولیس امسال نسبت به سالهای گذشته راحت گل می خورد و حامد لک با رفتن رادوشوویچ درباره جایگاه خود در تیم مطمئن است و هیچ رقابتی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد و این موضوع قطعا در عملکرد این گلر تاثیر منفی می تواند داشته باشد و این اتفاق قبلا در باشگاه استقلال رخ داده بود به طوری که حسینی بعد از حتی شکستن رکورد کلین شیت دچار افت شدیدی شد و استقلال ضربه بزرگی از این ناحیه خورد. این روزها اخباری از احتمال بازگشت بیرانوند به پرسپولیس در رسانه ها پخش شد این دروازه بان بعد از مدتها جایگاه فیکس خود در تیم ملی را از دست داد و شاید برای اطمینان از  حضور در ترکیب اصلی تیم ملی دوباره به پرسپولیس برگردد.

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر