تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

"مرد عنکبوتی" مجری مراسم اسکار می‌شود؟

برای نخستین بار در چهار سال اخیر قرار است مراسم اعطای جوایز اسکار با حضور یک مجری اصلی برگزار شود.

کد خبر: ۱۱۸۶۵۳
۱۱:۲۷ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

دیدارنیوز ـ پس از چند سال برگزاری مراسم اسکار بدون یک مجری اصلی، مسئولان این جوایز سینمایی قصد دارند مراسم نود و چهارمین دوره این رویداد را با حضور یک مجری اصلی برپا کنند و گفته می‌شود به «تتام هولاند» بازیگر نقش «مرد عنکبوتی» برای اجرای مراسم اسکار پیشنهاد داده شده است.

هالیوود ریپورتر گزارش داده هنوز به صورت قطعی مجری مراسم اسکار ۲۰۲۲ انتخاب نشده است، اما دست‌اندرکاران این جوایز با «تام هولاند» ۲۵ ساله برای قبول این مسئولیت تماس گرفته‌اند. «تام هولاند» پیش از این ضمن ابراز علاقه‌مندی به اجرای مراسم اسکار گفته بود: «شاید در آینده، اما به راستی در حال حاضر مشغله زیادی دارم، گرچه واقعا دوست دارم این کار را انجام دهم».

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» جدیدترین فیلم با بازی «تام هولاند» در نقش اصلی است که به پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان از زمان آغاز همه‌گیری کرونا تا به امروز تبدیل شد. این بازیگر قرار است به زودی در فیلم «آنچارتد» که اقتباسی از یک بازی ویدئویی است در کنار «مارک والبرگ» بازی کند.

نامزد‌هایی نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) معرفی می‌شوند و مراسم اسکار نیز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (۷ فروردین) برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی