تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

شهریار تیمورپور درگذشت

شهریار تیمورپور از طراحان پیشکسوت چهره پردازی تئاتر ایران و یکی از همکاران سابق واحد گریم تئاتر شهر عصر روز سه‌شنبه بیست و یکم دی ماه درگذشت.

کد خبر: ۱۱۸۶۳۴
۱۰:۰۲ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

درگذشت شهریار تیمورپور

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «شهریار تیمورپور از طراحان پیشکسوت چهره پردازی تئاتر ایران و یکی از همکاران سابق واحد گریم تئاتر شهر عصر روز سه‌شنبه بیست و یکم دی ماه بعد از مدت‌ها مبارزه با بیماری دار فانی را وداع گفت.

این هنرمند پیشکسوت طی ماه‌های گذشته به دلیل عوارض ناشی از بیماری کووید ۱۹ مدت‌های زیادی تحت نظر تیم پزشکی بوده و بار‌ها از ناحیه ریه دچار نارسایی و اختلال شده بود.

مرحوم شهریار تیمور پور به سال ۱۳۳۸ در شهرستان بجنورد به دنیا آمد. این هنرمند پس از طی دوران مقدماتی تحصیلی وارد دانشکده هنر‌های زیبای تهران شده و مدرک کارشناسی نقاشی خود را دریافت کرد.

وی علاوه بر فعالیت در عرصه نقاشی به صورت حرفه‌ای در حوزه طراحی گریم و چهره پردازی نیز مهارت داشت و طی این سال‌ها علاوه بر حضور در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج به عنوان گریمور در بسیاری از حوزه‌های مختلف تلویزیون و سینما و تئاتر حضور فعالی داشت.

مدیریت و کارکنان تئاترشهر درگذشت این هنرمند پیشکسوت را به خانواده این هنرمند فقید، همکاران واحد گریم مجموعه و جامعه هنری کشور تسلیت عرض می‌نماید.

روحش قرین رحمت الهی.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: هنرمندان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی