تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....
رئیس باشگاه اندرلخت:

صیادمنش خیلی گران است!

رئیس باشگاه اندرلخت در واکنش به اخبار احتمال امضای قرارداد با مهاجم ایرانی این طور به سایت «اندرلخت آنلاین»، گفت: اللهیار صیادمنش بسیار گران است و ما در شرایط کنونی نمی‌توانیم برای جذب این مهاجم این مبلغ زیاد را پرداخت کنیم.

کد خبر: ۱۱۸۶۲۴
۰۹:۲۱ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

اندرلخت

دیدارنیوز: رئیس باشگاه اندرلخت بلژیک به جذب مهاجم ایرانی فنرباغچه واکنش نشان داد.

اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان این روز‌ها آینده اش با باشگاه فنرباغچه مشخص نیست و چند پیشنهاد برای جذب این مهاجم جوان به دست باشگاه ترکیه‌ای رسیده است.

صیادمنش بعد از حضوری درخشان در لیگ اوکراین به همراه زوریا اکنون با اتمام قرارداد قرضی اش به فنرباغچه برگشته، ولی این باشگاه به دلیل نداشتن سرمربی تصمیمی درباره آینده مهاجم ایرانی اش نگرفته است.

آخرین خبرها از رسانه‌های ترکیه این است که صیادمنش از هال سیتی انگلیس و اندرلخت بلژیک پیشنهاد دریافت کرده است.

در همین رابطه پیتر وربک، رئیس باشگاه اندرلخت در واکنش به اخبار احتمال امضای قرارداد با مهاجم ایرانی این طور به سایت «اندرلخت آنلاین»، گفت: اللهیار صیادمنش بسیار گران است و ما در شرایط کنونی نمی‌توانیم برای جذب این مهاجم این مبلغ زیاد را پرداخت کنیم.

طبق گزارش رسانه‌های ترکیه باشگاه فنرباچه برای فروش صیادمنش مبلغ ۵ میلیون یورو را تعیین کرده و رئیس باشگاه بلژیکی این مبلغ را زیاد دانست.

منبع: فارس
برچسب ها: صیادمنش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر