تیتر امروز

شرط باشگاه زنیت برای جدایی سردار آزمون

رئیس باشگاه زنیت روسیه در صورتی اجازه خروج سردار آزمون را صادر می‌کند که یک جایگزین برای مهاجم ایرانی و گلزن تیمش پیدا کند. الکساندر مدودف گفت: آزمون در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در صورت پیدا نشدن جایگزینی مناسب حق ترک باشگاه را ندارد.

کد خبر: ۱۱۸۴۸۳
۱۶:۱۸ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

زنیت

دیدارنیوز: رئیس باشگاه زنیت سن پترزبورگ حرف آخر درباره احتمال جدایی ستاره ایرانی تیمش را زد.

اخبار متعددی درباره آینده سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت در رسانه‌های اروپا شنیده می‌شود و اخبار ضد و نقیض درباره زمان جدایی مهاجم ایرانی از زنیت شنیده می‌شود.

در همین رابطه الکساندر مدودف رئیس باشگاه زنیت حرف آخر را درباره زمان جدایی سردار آزمون گفت. این مسئول بلندپایه در مصاحبه با خبرگزاری رسمی روسیه (تاس)، گفت: سردار آزمون در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در صورت پیدا نشدن جایگزینی مناسب حق ترک باشگاه باشگاه را ندارد.

شرط باشگاه زنیت برای جدایی سردار آزمون

وی افزود: بدون پیدا کردن جایگزینی برای آزمون در پنجره نقل و انتقالات زمستانی نمی‌توانیم اجازه بدهیم این بازیکن تیم را ترک کند.

پیش از این باشگاه روسی پیشنهاد ۳ میلیون یورویی لیون برای خرید این بازیکن ۲۷ ساله ایرانی را رد کرده بود، زیرا می‌خواهد مبلغ بیشتری را کسب کند.

آزمون بعد از درخشش با روبین کازان در سال ۲۰۱۹ راهی زنیت شد. سردار در مدت نزدیک به ۳ سال حضور در زنیت موفق به کسب ۳ قهرمانی در لیگ روسیه شد و هر ۳ سال برای آقای گلی لیگ جنگید و یک بار موفق به کسب این جایزه شد.

منبع: فارس
برچسب ها: سردار آزمون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر