تیتر امروز

پولادگر: هنوز تصمیمی درباره انتخابات تکواندو نگرفته‌ایم/ تیم‌ملی فوتبال محروم نمی‌شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: هیچ تصمیمی درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو گرفته نشده است. 

کد خبر: ۱۱۸۴۵۷
۱۴:۴۹ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

پولادگر

دیدارنیوز: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در واکنش به خبری درباره انتخابات فدراسیون تکواندو گفت: هنوز تصمیم خاصی در این زمینه گرفته نشده است.

«سیدمحمد پولادگر» امروز دوشنبه در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با بیان اینکه «محسن رضوانی» با حداکثر آرا ممکن انتخاب شد اظهار داشت: امیدوارم منتخب مجمع در دوره جدید ریاست خود، با تصمیمات درست و منطقی موجب رشد و بالندگی رشته شنا شود. مجمع امروز با حداکثر آرا به او اعتماد کرد. در مجمع انتخاباتی فدراسیون سه نفر مدعی رسیدن به کرسی بودند که یکی انصراف داد و دیگری در مجمع حضور پیدا نکرد. اعضای مجمع نیز برای انتخاب مختار بودند و می‌توانستند رای مثبت یا منفی بدهند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان این را هم گفت: هیچ تصمیمی درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو گرفته نشده است. 

پولادگر با اشاره به تعویق انتخابات چند فدراسیون عنوان کرد: انتخابات چند فدراسیون به تعویق افتاده و خبر شائبه دخالت وزارت کم لطفی است. در تاریخ اعلام شده شرایط برگزاری مجمع نبود و ما تاریخ جدید را اعلام کردیم و بهمن‌ماه انتخابات چند فدراسیون برگزار خواهد شد. تنها تاریخ رشته تیراندازی مانده است که به زودی اعلام می‌شود.

وی در واکنش به خبر محرومیت احتمالی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت قطعا این اتفاق رخ نخواهد داد. 

رییس سابق فدراسیون تکواندو با اشاره به پایان ماموریت «علی مرادی» رییس فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: به زودی برای این فدراسیون نیز تصمیم لازم خواهیم گرفت. 

پولادگر درباره شرایط سرخآبی‌ها نیز گفت: در این زمینه اطلاعات جامعی ندارم که برای مردم صحبت کنم.

مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو امروز (دوشنبه) با اساسنامه جدید و به ریاست «سیدمحمد پولادگر» معاون تازه منصوب شده توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و محسن رضوانی با کسب ۵۵ رای از ۵۸ آرای ماخوذه برای سومین دوره متوالی سکان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را بدست گرفت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: تکواندو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر