تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

توضیح پزشک پرسپولیس درباره شایعه پارگی رباط آل‌کثیر

عیسی آل کثیر به دلیل مصدومیت در دیدار پرسپولیس برابر پدیده نتوانست این بازی را به پایان برساند و تعویض شد. در روزهای اخیر شایعاتی درباره شدت مصدومیت این بازیکن منتشر شده اما پزشک سرخپوشان با رد آنها می‌گوید باید در انتظار پاسخ MRI بود.

کد خبر: ۱۱۸۴۱۲
۱۱:۴۰ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

پرسپولیس

دیدارنیوز: طی ساعات اخیر شایعاتی حول مصدومیت عیسی آل کثیر که مشکوک به پارگی رباط صلیبی است شکل گرفته است. 

عیسی آل کثیر با مصدومیت خود باعث نگرانی کادرفنی و هواداران این تیم شده است و طی ساعات اخیر شایعاتی نیز حول پارگی رباط این مهاجم شکل گرفته است. خبری که هنوز به تایید رسمی نرسیده است.

دکتر علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیس در این رابطه گفت: این شایعات خیلی زشت است که راه افتاده است. هنوز پاسخ MRI این بازیکن نیامده است تا نظر نهایی را درباره آن بدهیم. امروز عصر پاسخ تصویربرداری خواهد آمد و بعد از آن نظر خواهیم داد. 

وی در پایان گفت: وقتی هنوز پاسخ ام آر آی نیامده است بر چه اساسی باید نظر بدهیم؟ نمی‌توانیم الان نظر قطعی بدهیم و بعد از ظهر و با دریافت MRI اعلام خواهیم کرد و امیدوارم مشکلی پیش نیامده باشد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: عیسی آل کثیر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر