تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...
پیروزی مرد شماره یک تنیس جهان در دادگاه؛

حکم دیپورت جوکوویچ از استرالیا لغو شد

پس از چند روز جنجال و حاشیه پیرامون نواک جوکوویچ، حکم دیپورت مرد شماره یک تنیس توسط دادگاه استرالیایی لغو شد و او حالا می‌تواند برای شرکت در مسابقات اوپن استرالیا در شهر ملبورن آماده شود.

کد خبر: ۱۱۸۴۰۲
۱۱:۰۷ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

تنیس استرالیا

دیدارنیوز: نواک جوکوویچ در پرونده شکایتش از مقامات مرزی استرالیا بابت لغو صدور ویزای ورودش به این کشور، پیروز شد.

دادگاه فدرال در استرالیا، حکم مقامات مرزی این کشور که نوواک جوکوویچ را با وجود داشتن نامه معافیت پزشکی برای عدم تزریق واکسن کرونا به کشورشان راه ندادند، رد کرد. بر این اساس این تنیس‌باز صربستانی باید فوراً از بازداشت آزاد شود و اکنون با بازگرداندن پاسپورت خود اجازه دارد در استرالیا بماند و این بدین معناست که می‌تواند در مسابقات گرنداسلم استرالیا شرکت کند.

جوکوویچ به دنبال نامعتبر بودن ویزایش (به تشخیص مقامات مرزی استرالیا) به مرکز استقرار پناهجویان بازداشتی در ملبورن که هتل پارک نام دارد، انتقال یافت. مرد شماره یک تنیس جهان چهار شب را در هتل استقرار پناهجویان بازداشتی در شهر ملبورن سپری کرد تا اینکه دادگاه فدرال استرالیا در جلسه‌ای مجازی، حکم به آزادی او و معتبر دانستن ویزایش برای ورود به کشور استرالیا داد.

این تنیس‌باز صربستانی که ۲۰ قهرمانی گرنداسلم در کارنامه حرفه‌ای‌اش دیده می‌شود، تاکنون ۹ بار قهرمان گرنداسلم اوپن استرالیا شده است.

منبع: تسنیم
برچسب ها: نواک جوکوویچ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر