تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

نخست وزیر سابق اسرائیل و خانواده‌اش تهدید به قتل شدند

بنیامین نتانیاهو ادعا کرد پیام‌های تهدیدآمیزی مبنی بر قتل دریافت کرده و به همین دلیل شکایت‌نامه رسمی خود را به مقامات ارایه داده است.

کد خبر: ۱۱۸۳۹۵
۱۰:۴۹ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

نخست وزیر سابق اسرائیل

دیدارنیوز: نخست وزیر سابق اسرائیل و رئیس حزب لیکود مدعی شد که پیام‌های تهدیدآمیزی مبنی بر قتل دریافت کرده است.

به نقل از سایت ارم نیوز، شبکه هفت رژیم صهیونیستی گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، رهبر اپوزیسیون و رئیس حزب لیکود در پی دریافت پیام‌های تهدیدآمیزی مبنی بر قتل خود و اعضای خانواده‌اش به پلیس این رژیم شکایت‌نامه رسمی ارائه داده است.

این شبکه عبری زبان همچنین اعلام کرد، متن پیام‌های تهدیدآمیز که خانواده نتانیاهو دریافت کرده، این است، "مرگ یائیر و ساره، (پسر و همسر نتانیاهو) نزدیک است. "

این نخستین پیام‌های تهدیدآمیز از زمان لغو حفاظت شخصی از اعضای خانواده نتانیاهو است و پیشتر کمیته وزارتی امور شاباک درخواست بنیامین نتانیاهو برای تمدید حفاظت شخصی از خانواده‌اش توسط سرویس امنیتی این رژیم را رد کرد.

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی اخیرا خواهان تمدید حفاظت ویژه برای خانواده‌اش از سوی سرویس امنیتی این رژیم شد.

پیشتر یورام کوهن، رئیس سابق شاباک در پی این درخواست نتانیاهو اعلام کرده بود که دلایل واقعی‌ای الزام آوری برای فراهم کردن چنین حفاظتی که سالانه حدود یک میلیون دلار هزینه در بر دارد، وجود ندارد.

نتانیاهو و حامیان آن به دنبال سوء استفاده از تهدیدات سابق فرزندان نتانیاهو و همسرش برای ملزم کردن دولت به تداوم فراهم نمودن این حفاظت هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی