تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

مربیان استقلالی علیه پرسپولیس!

سرخپوشان پایتخت برخلاف انتظارها، روز گذشته مقابل پدیده قعرجدولی متوقف شدند تا استقلال صدرنشینی خود را با پیروزی برابر مس رفسنجان تداوم بخشد.

کد خبر: ۱۱۸۳۱۷
۱۳:۲۲ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

استقلال

دیدارنیوز: پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده مشهد امتیاز از دست داد که روی نیمکت این تیم هم یک مربی استقلالی هدایت آن‌ها را برعهده داشت.

شاگردان یحیی گل محمدی بعد از فشار دقایق ابتدایی مقابل تیم قعرنشین پدیده مشهد که با شکل گیری موقعیت‌های مناسب گلزنی نیز همراه بود، در ادامه نمایش خوبی نداشتند تا با تساوی این بازی را به پایان برسانند و دو امتیاز ارزشمند را برابر شانس اصلی سقوط از دست بدهند. 

نکته جالب توجه در این بازی، تداوم از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس برابر تیم‌هایی بود که هدایت آن برعهده مربیان استقلالی است. پرسپولیس در این فصل مقابل آلومینیوم اراک، گل گهر سیرجان، پدیده مشهد، هوادار تهران، مس رفسنجان و استقلال امتیاز از دست داده که عدم نتیجه‌گیری برد مقابل امیر قلعه نویی، رضا عنایتی، داوود سیدعباسی و رسول خطیبی نقش پررنگی در دور شدن آن‌ها از استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی داشته است. البته از دست دادن امتیاز مقابل فولاد خوزستان در زمانی شکل گرفت که هنوز جواد نکونام هدایت دوباره آن‌ها را برعهده نگرفته بود و عبدالله ویسی را روی نیمکت خود می‌دید. 

با این شرایط و در کورس حضور در صدر به نظر می‌رسد سرمربیان استقلالی حاضر در لیگ کمک زیادی به فرهاد مجیدی کرده‌اند تا تیم تحت هدایت او اختلاف امتیاز مدنظر خود را با شاگردان یحیی گل محمدی شکل دهد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر