تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

تداوم آلودگی هوای تهران برای گروه‌های حساس

با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۹ دی‌ماه) برای گروه‌های حساس ناسالم است.با افزایش تردد خودرو‌ها بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می‌شود.

کد خبر: ۱۱۸۲۷۴
۱۰:۳۹ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

تداوم آلودگی هوای تهران

دیدارنیوز ـ براساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز یکشنبه (۱۹دی‌ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از سکون جو و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو پایدار در طول روز از پراکندگی آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد. استمرار پایداری و عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت یکشنبه (۱۹دی‌ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی باعث تجمع ذرات معلق می‌شود و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

با افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز دوشنبه (۲۰دی‌ماه) تا حدودی از میزان غلظت آلاینده‌ها کاسته خواهد شد، بااین‌حال با افزایش تردد خودرو‌ها بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می‌شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

کاهش تندی باد در طول روز سبب تجمع آلاینده‌ها خواهد شد. با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت دوشنبه (۲۰ دی‌ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پیش‌بینی می‌شود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۲۹ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر