تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ترکیب پرسپولیس مقابل پدیده اعلام شد

در هفته چهاردهم لیگ برتر شاگردان یحیی گل محمدی باید برابر شهرخودرو مشهد و تفکرات سرمربی جوان این تیم قرار گیرند.

کد خبر: ۱۱۸۲۰۹
۱۴:۵۳ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

ترکیب پرسپولیس مقابل پدیده اعلام شد

 

دیدارنیوز: پرسپولیس که توانسته طی هفته‌های اخیر در مسیر کسب نتیجه قرار گیرد، این هفته مقابل قعرنشین بعید است کار سختی پیش رو خود داشته باشد.

آنها در جدال در مقابل شهرخودرو مشهد، در شرایطی برابر این تیم قرار خواهند گرفت که چهار بازیکن هم خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. علی شجاعی، امید عالیشاه، هنانوف و حامد پاکدل بازیکنانی هستند که در پست‌های دفاع و خط میانی و مهاجم قادر به همراهی سرخپوشان نخواهند بود و البته دیگر غایب این دیدار طبق چند هفته اخیر بوژیدار رادوشوویچ است. گلر کروات پرسپولیس که به دلیل عدم دریافت مطالبات خود راهی کشورش شده و قصد بازگشت هم بعید است که داشته باشد.

با این شرایط یحیی گل محمدی همانند دیدارهای اخیر حامد لک را درون دروازه قرار خواهد داد و امیدوار است گلر سرخ‌ها به دفاع از اعتبار خود بپردازد. پستی که طی هفته‌های اخیر محلی برای گمانه‌زنی‌های بازار نقل و انتقالات زمستانی بوده و یحیی طی دو نشست خبری اخیرش ضمن پاسخگویی به این موضوع به دفاع از گلر اسمش نیز پرداخته و هر اشتباهی از لک می‌تواند به این فشارها بیفزاید و بحث درباره آینده این پست را هم بیشتر کند.

در خط دفاعی نیز پرسپولیس با یک تغییر نسبت به دیدار قبلی خود برابر حریف قرار خواهد گرفت. علی شجاعی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است و سعید آقایی جانشین او شده است. در قلب خط دفاعی نیز فرشاد فرجی و علی نعمتی در ترکیب حاضر خواهند شد و مهدی شیری نیز در سمت راست به میدان می رود.

سیدجلال در بازی قبلی این تیم در بین دو نیمه از زمین خارج شده بود و جای خود را به فرشاد فرجی داد اما در این بازی بار دیگر در قلب دفاعی، رهبری این پست را برعهده خواهد داشت.

در خط میانی پرسپولیس همانند دیدار قبلی و بدون تغییر با حضور کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک در میانه میدان و مهدی ترابی و سیامک نعمتی به عنوان دو بازیساز خود برابر حریف حاضر خواهد شد. ترابی و نعمتی در بازی قبلی توانسته بودند در نقش گلزن و گلساز ظاهر شوند و امید زیادی برای تکرار درخشش آنها در جدال امروز مقابل حریف مشهدی نیز می‌رود.

در خط حمله عیسی آل کثیر و وحید امیری زوج تهاجمی پرسپولیس را شکل خواهند داد. دو مهاجم آماده این روزهای پرسپولیس که باید دید برابر شهرخودرو مشهد نیز قادر خواهند بود در کسب نتیجه و باز کردن دروازه حریف سرخپوشان را به هدف نزدیک کنند یا خیر. دو مهاجمی که باید دید به خوبی از سوی ترابی، نعمتی، شیری و آقایی تغذیه خواهند شد و فرصت مناسب برای گلزنی نصیب‌شان می‌شود یا خیر.

وضعیت کلی

پرسپولیس هم اکنون در رده دوم جدول قرار گرفته و با صدر اختلاف یک امتیازی دارد. آنها بعد از حذف از لیگ قهرمانان به واسطه رد مجوز حرفه‌ای با شرایط روحی شاید نامناسب در این جدال حاضر شوند اما سودای دستیابی به صدر در فاصله کوتاه باقیمانده تا نیم فصل، بزرگترین انگیزه شاگردان یحیی گل محمدی در این بازی خواهد بود. از سوی دیگر اوضاع برای نماینده مشهد به بدترین شکل پیش می‌رود؛ تیمی که دو فصل قبل‌تر در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت اکنون قعرنشین و مدعی اصلی سقوط محسوب می‌شود و بعد از ناکامی با اکبر میثاقیان، اوضاع با داوود سیدعباسی نیز برای آنها خوب پیش نمی‌رود تا شاید اشکال کار را باید در جای دیگری جستجو کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا،میلاد سرلک، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و وحید امیری

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر