تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

خبرهای بد همچنان در اطراف تراکتور!

باشگاه تراکتور تبریز هنوز قسط دوم مطالبات کوین کنستانت بازیکن سابق خود را پرداخت نکرده و ممکن است این پرونده با شکایت بازیکن گینه‌ای دوباره به فیفا کشیده شود.

کد خبر: ۱۱۸۲۰۸
۱۴:۳۷ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

کوین کنستانت

دیدارنیوز: باشگاه تراکتور تبریز به توافق خود با کوین کنستانت عمل نکرده و قسط دوم مطالبات این بازیکن هنوز پرداخت نشده است.

در حالی که در روز‌های اخیر مدیران باشگاه تراکتور درگیر واگذاری امتیاز این باشگاه به شرکت مس ورزقان هستند، هر روز احکام جدیدی علیه سرخپوشان تبریزی از سوی فیفا صادر می‌شود و در تازه‌ترین رأی پنجره نقل‌و‌انتقالاتی تراکتور به دلیل بدهی یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری به فورچونه برای سومین بار بسته شد.

باشگاه تراکتور که پیش از فورچونه نیز به دلیل بدهی به حمزاوی و اروین پنجره نقل و انتقالاتی‌اش بسته بود، حالا با مشکل جدیدی مواجه شده و موعد قسط دوم مطالبات کنستانت نیز فرا رسیده است.

تراکتوری‌ها در مهرماه و پیش از آغاز فصل جاری از پرداخت مطالبات ۹۰۴ هزار دلاری کنستانت خبر داده بودند، اما واقعیت ماجرا این بود که باشگاه تبریزی با پرداخت ۳۰۰ هزار یورو موفق شده بود رضایت بازیکن گینه‌ای سابق خود را جلب کند و ۳۰۰ هزار یورو دیگر را نیز از این بازیکن تخفیف بگیرد. قرار بود ۳۰۰ هزار یورو باقی‌مانده مطالبات کنستانت نیز به‌عنوان قسط پایانی در اواخر دسامبر ۲۰۲۱ به حساب این بازیکن پرداخت شود که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

شنیده می‌شود در صورت خلف وعده مدیران باشگاه تراکتور، کنستانت بار دیگر برای دریافت مطالبات خود به فیفا شکایت خواهد کرد و باید روند شکایت این بازیکن دوباره در مراجع قضایی دنبال شود. هر چند مسئولان باشگاه تبریزی امیدوارند با واگذاری کامل باشگاه به شرکت مس، به زودی تمامی مطالبات این باشگاه با طلبکاران خارجی پرداخت شود.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر