تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

پیشنهاد بالاتر سعودی‌ها برای شکار آزمون

باشگاه لیون فرانسه خواهان جذب مهاجم تیم ملی ایران است اما رقم پیشنهادی آنها به زنیت روسیه ممکن است مسیر سردار آزمون را از فرانسه به لیگ برتر انگلیس تغییر دهد.

کد خبر: ۱۱۸۱۲۷
۰۹:۰۵ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

نیوکاسل

دیدارنیوز: باشگاه نیوکاسل انگلیس با مالکیت سعودی‌ها با پیشنهادی بالاتر برای جذب مهاجم ملی پوش ایرانی زنیت وارد عمل شد.

سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه این روز‌ها در نقل و انتقالات زمستانی کانون توجه رسانه‌های اروپایی قرار دارد.

آزمون پیش از این تنها مورد توجه لیون قرار داشت و حتی برخی از رسانه‌ها از توافق نهایی این بازیکن با باشگاه فرانسوی خبر داد که سردار این موضوع را تکذیب کرد.

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «geordiebootboys» از تحرکات جدید نیوکاسل با مالکیت سعودی‌ها برای شکار ستاره ایرانی زنیت خبر داد.

پیشنهاد بالاتر سعودی‌ها برای شکار آزمون

به گزارش این رسانه انگلیسی باشگاه لیون بیشتر از ۴ میلیون پوند برای جذب سردار آزمون مهیا نکرده و این مبلغ نتوانسته رضایت سران باشگاه روسی را جلب کند.

به همین خاطر نیوکاسل که این روز‌ها به دلیل مصدومیت کالوم ویلسون نیاز به مبرم به یک مهاجم گلزن دارد می‌خواهد به هر نحوی شده آزمون را به خدمت بگیرد.

به همین خاطر باشگاه نیوکاسل با مالکیت سعودی‌ها پیشنهاد بالاتر نسبت به پیشنهاد لیون برای جذب ستاره تیم ملی ایران آماده کردند تا رضایت سران باشگاه زنیت را جلب کنند.

طبق گزارش‌های رسیده باشگاه انگلیسی حاضر است بابت ۶ ماه قرارداد باقی مانده آزمون به باشگاه روسی مبلغ ۵ میلیون پوند را پرداخت کند تا رضایت نامه این بازیکن را کسب کند.

آزمون از سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی می‌کند و در مدت نزدیک به ۳ سال عملکرد درخشانی با تیم روسی داشته و تاکنون ۳ بار قهرمان لیگ شده و یک بار جایزه آقای گلی لیگ برتر را از آن کرده است.

منبع: فارس
برچسب ها: سردار آزمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی