تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: زمان کوتاه است

ند پرایس تاکید کرد اگر در آینده نزدیک به بازگشت متقابل به تعهدات بازنگردیم، سرعت پیشرفت برنامه‌های هسته‌ای ایران تمامی منافع حاصل از احیای برجام را از بین خواهد برد و ناگزیر هستیم مسیر متفاوتی در پیش بگیریم.

کد خبر: ۱۱۸۰۹۶
۰۸:۵۵ - ۱۷ دی ۱۴۰۰

ند پاریس

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به مذاکرات طرف‌های برجام در وین گفت که زمانی که در اختیار داریم کوتاه است و چنانچه در آینده نزدیک به توافق نرسیم، ناگزیر به در پیش گرفتن مسیر متفاوتی هستیم.

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به مذاکرات طرف‌های برجام در وین گفت که زمانی که در اختیار داریم کوتاه است و چنانچه در آینده نزدیک به توافق نرسیم، ناگزیر به در پیش گرفتن مسیر متفاوتی هستیم.

وی ادامه داد: «زمان قطعا کوتاه است و ما به صراحت روی این مسأله تأکید کرده‌ایم. اگر در آینده نزدیک به بازگشت متقابل به تعهدات بازنگردیم، سرعت پیشرفت برنامه‌های هسته‌ای ایران تمامی منافع حاصل از احیای برجام را از بین خواهد برد و ناگزیر هستیم مسیر متفاوتی در پیش بگیریم».

پرایس در عین حال گفت: «پیش از این هم بر اهمیت زمان تأکید کرده‌ایم، ولی این زمان یک ساعت استاندارد نیست که سر زمان مشخصی به پایان برسد. بلکه بیشتر مبنای ارزیابی فنی از برنامه هسته‌ای ایران است و معنای آن یک تاریخ یا ساعت مشخص نیست.»

منبع: ایلنا
برچسب ها: آمریکا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر