تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا برای تهران پیش‌بینی می‌شود

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که با توجه به پایداری هوای تهران طی پنج روز آینده از امشب به تدریج انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۱۸۰۸۲
۱۴:۴۱ - ۱۶ دی ۱۴۰۰

انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا برای تهران پیش‌بینی می‌شود

دیدارنیوز ـ از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت هوای استان تهران برای امروز آسمانی صاف گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر به تدریج همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود.

همچنین از اواسط روز جمعه تا اواسط روز شنبه شاهد افزایش ابر و آسمانی نیمه ابری و در برخی نقاط ابری خواهیم بود.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روز‌های پنجشنبه ۱۰ و ۴، جمعه ۱۱ و ۳، شنبه ۱۲ و ۲، یکشنبه ۱۲ و ۱ و دوشنبه ۱۱ و ۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

براین اساس در ۲۴ ساعت گذشته ورامین، فرودگاه‌های امام خمینی (ره) و مهر آباد مشترکا با ۱۱ درجه سانتیگراد و فیروزکوه با منفی ۱۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین شهر‌های استان تهران بودند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی