تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

از تکذیب توافق آزمون با لیون تا خوشحالی روس‌ها

رسانه‌های روسیه واکنش‌های متفاوتی به تکذیب توافق ستاره ایرانی زنیت با لیون داشتند.

کد خبر: ۱۱۸۰۷۳
۱۳:۲۸ - ۱۶ دی ۱۴۰۰

از تکذیب توافق آزمون با لیون تا خوشحالی روس‌ها

دیدارنیوز ـ پیش از این نشریه معتبر «اکیپ» فرانسه از توافق سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان با باشگاه لیون فرانسه خبر داده بود.

بعد از ادعای این نشریه معتبر فرانسوی در دو هفته گذشته اخبار متعددی در زمینه باشگاه لیون با آزمون مطرح شد. ستاره ایرانی روز گذشته از طریق صفحه اجتماعی اش توافق با باشگاه فرانسوی را تکذیب کرد.

رسانه‌های روسیه امروز واکنش گسترده‌ای به این تکذیب آزمون داشتند. سایت «چمپیونات» با شادی نوشت: سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به شایعات توافقش با باشگاه لیون پایان داد و توافق با این تیم را تکذیب کرد. این خبر می‌تواند برای زنیت خوب باشد تا بتواند برای تمدید قراردادش تلاش کند.

نشریه «eurostavka» روسیه نیز در این زمینه نوشت: سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به شایعات توافقش با لیون واکنش نشان داد و اخبار توافقش با تیم فرانسوی را بی اساس دانست.


سایت «russian.rt» روسیه در این زمینه خبر داد سردار آزمون به تمام شایعات دو هفته گذشته درباره توافق با لیون پایان داد و این اخبار را دروغ دانست.

آزمون در سال ۲۰۱۹ از روبین کازان به زنیت پیوست. ستاره ایرانی بهترین دوران فوتبالی اش را با این تیم آبی پوش گذرانده و در طول کمتر از ۳ سال ۳ بار قهرمان لیگ روسیه شده و یک بار نیز برنده جایزه آقای گل لیگ شده است.

قرارداد سردار آزمون با زنیت تابستان پیش رو به پایان می‌رسد. زنیتی‌ها پیش از این دوبار برای تمدید قراردادش تلاش کردند، ولی در هر دوبار ستاره ایرانی قبول نکرد، چون قصد دارد از تیم جدا شود و تجربه جدیدی داشته باشد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی