تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب بدون حضور چهره‌های مشهور‌

گلدن گلوب ۲۰۲۲ موفق نشده تا هیچ چهره مشهوری را در مراسم اهدای جوایز امسال همراه خود کند. گلدن گلوب هنوز درباره عدم پذیرش چهره‌های مشهور برای شرکت در مراسم امسال اظهار نظری نکرده است.

کد خبر: ۱۱۷۹۷۶
۱۳:۴۹ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

مراسم گلدن گلوب بدون چهره های مشهور

دیدارنیوز ـ به نقل از ورایتی، مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۲ که ۹ ژانویه برگزار می‌شود بدون حضور هیچ چهره مشهوری شکل می‌گیرد.

یک کپی از ایمیلی که از سوی گلدن گلوب برای چندین آژانس تبلیغاتی چهره‌های مشهور ارسال شده نشان می‌دهد آن‌ها در تلاش هستند ببینند چه چهره‌هایی در مراسم امسال شرکت می‌کنند و پاسخ منابع داخلی این است که هیچ چهره‌ای حاضر به شرکت در مراسم امسال انجمن مطبوعات خارجی هالیوود نشده است.

گلدن گلوب تاکید کرده که با یک برنامه کوچک در ۹ ژانویه به بهترین اجرا‌های تلویزیونی و سینما در سال ۲۰۲۱ جایزه می‌دهد و در عین حال از خلاقان در سراسر صنعت تجلیل می‌کند و همچنان به حمایت مالی و سرمایه گذاری در ایده‌های خلاق برای آینده صنعت می‌پردازد.

هنوز جزییاتی از نحوه معرفی برندگان امسال یا محل برگزاری گلدن گلوب اعلام نشده است. در ایمیل برگزار کنندگان این مراسم آمده است که این رویداد با مهمانان محدودی برگزار می‌شود و پروتکل‌های سختگیرانه کووید شامل واکسیناسیون کامل و تست منفی پی‌سی‌آر از ضروریات حضور خواهد بود.

امسال هلن هوپ رییس این سازمان و اسنوپ داگ خواننده نامزد‌های دریافت این جوایز را در یک برنامه پخش زنده در صفحه یوتیوب در ۱۳ دسامبر اعلام کردند.

این در حالی است که ان‌بی‌سی که هر سال برنامه این مراسم را پخش می‌کرد این برنامه را لغو کرده و دلیل آن هم عدم تنوع در اعضای این انجمن و شیوه‌های غیراخلاقی مالی حاکم بر آن بود. گلدن گلوب از آن زمان سعی کرد تا با افزودن ۲۱ عضو جدید ثابت کند در تلاش است تا تنوع اعضا را مورد توجه قرار دهد و آیین‌نامه‌های جدید برای مسایل مالی و دریافت هدایا تصویب کرد، اما به نظر می‌رسد هیچیک این موارد از نظر چهره‌های حاضر در صنعت سرگرمی آمریکا کافی نبوده‌اند.

گلدن گلوب هنوز درباره عدم پذیرش چهره‌های مشهور برای شرکت در مراسم امسال اظهار نظری نکرده است.

منبع: مهر
برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر