تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

درگذشت دوقلو‌های مشهور تلویزیونی بر اثر کرونا

دوقلو‌های «بوگدانوف» پیشتازان برنامه‌های علمی تلویزیون فرانسه به فاصله ۶ روز قربانی کرونا شدند.

کد خبر: ۱۱۷۹۴۲
۱۰:۵۳ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

درگذشت دوقلو‌های بوگدانوف

دیدارنیوز ـ دوقلو‌های بوگدانوف، پیشتازان برنامه‌های علمی تلویزیون فرانسه به فاصله ۶ روز قربانی کرونا شدند.

برادران بوگدانوف که از دهه ۸۰ در مقام پیشگامان طرح ساده مسائل پیچیده علمی در برنامه‌های تلویزیونی شناخته شده و در سال‌های بعد با عمل‌های «زیبایی» و چهره‌های عجیب و غریب، شهرتی جهانی کسب کرده بودند، به فاصله ۶ روز از یکدیگر و در پی ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند.

ایگور بوگدانوف ۷۲ ساله شامگاه دوشنبه سوم ژانویه، تنها ۶ روز پس از گریشکا، برادرش و به علت عوارض ناشی از بیماری کووید-۱۹ درگذشت. هیچکدام از این دو برادر واکسینه نشده بودند و به گفته نزدیکانشان مطمئن بودند که با توجه به سبک زندگی به شدت سلامت و رعایت پروتکل‌های اجتماعی، به ویروس کرونا مبتلا نمی‌شوند.

خانواده این دو برادر درباره علت مرگ اظهار نظری نکرده، اما گریشکا ۲۸ دسامبر و پس از چندین روز بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در پاریس جان باخت.

دوقلو‌های بوگدانوف در دهه ۱۹۸۰ با برنامه علمی-تخیلی «زمان ایکس» در فرانسه به شهرت رسیدند. آن‌ها صورت‌های خود را با جراحی زیبایی به شکل آدم فضایی درآوردند و به بخشی از خاطره مشترک فرانسوی‌های میانسال امروز تبدیل شدند.

این دو برادر سرشناس در سال‌های بعد از سوی پژوهشگران فرانسوی و حتی آمریکایی به کپی‌کاری در تز‌های دکترا و دست‌کم یکی از کتاب‌های خود متهم شدند.

منبع: فارس
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی