تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

رسانه انگلیسی: سردار، بهترین خرید برای نیوکاسل

سردار آزمون در آستانه پیوستن به باشگاه لیون فرانسه است اما احتمال دارد در نقل و انتقالات زمستانی راهی لیگ جزیره و نیوکاسل بحران زده شود. با توجه به خرید باشگاه نیوکاسل توسط آل سعود، این باشگاه از نظر مالی مشکلی برای خرید ستاره ایرانی تیم زنیت روسیه نخواهد داشت.

کد خبر: ۱۱۷۹۲۵
۱۰:۱۷ - ۱۵ دی ۱۴۰۰
نیوکاسل

دیدارنیوز: یک رسانه انگلیسی در گزارشی به تمجید از ستاره ایرانی زنیت پرداخت و او را بهترین خرید برای باشگاه نیوکاسل توصیف کرد.

سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان این روز‌ها سوژه اصلی نقل و انتقالات زمستانی است و هر روز خبری جدید از این مهاجم ملی پوش شنیده می‌شود.

باشگاه لیون پیش از این با سردار آزمون به توافق نهایی رسیده بود و تنها رضایت باشگاه زنیت را نیاز دارد. مهمترین چالش بین دو باشگاه مسئله مالی است.

در این میان باشگاه نیوکاسل نیز با مالکیت جدید آل سعود با پشتوانه اقتصادی قوی وارد این رقابت شده و می‌خواهد ستاره تیم ملی ایران را به لیگ برتر انگلیس بیاورد.

رسانه انگلیسی: سردار، بهترین خرید برای نیوکاسل

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «madaboutepl» انگلیس در گزارشی به تحرکات جدی نیوکاسل پرداخت و درباره این موضوع نوشت: برنامه‌های نیوکاسل برای جذب یک مهاجم در این پنجره ممکن است پس از مصدومیت کالوم ویلسون از ناحیه ساق پا سریع‌تر شود. این بازیکن احتمالاً تمام بازی‌های ژانویه باشگاه را از دست خواهد داد. مصدومیت‌ها ریتم نیوکاسل را مختل کرده و مصدومیت اخیر ویلسون ضربه بزرگی به ادی هاو سرمربی تیم خواهد بود.

تیم ادی هاو و همکارانش تاکنون تنها ۱۹ گل در ۱۹ بازی به ثمر رسانده است. با توجه به اینکه نه جولینتون و نه دوایت گیل مهاجم‌های قابل اعتمادی در مقابل دروازه نیستند، نیاز به جذب یک مهاجم گلزن در این ماه ده برابر شده است. با این اوصاف آیا نیوکاسل باید برای سردار آزمون حرکت کند؟

آزمون در هشت سال گذشته در روسیه بازی می‌کند و گل‌های زیادی برای باشگاه‌های روبین کازان، اف سی روستوف و زنیت به ثمر رسانده است. از نظر فنی با استعداد و یک مهاجم نوک عالی است. به خاطر همین او به تمام کننده بودن در محوطه جریمه شهرت دارد. ستاره ایرانی با کنترل توپ، قدرت و توانایی هوایی عالی، مشتی واقعی بر دهان مدافعان در یک سوم دفاعی است.

 

رسانه انگلیسی: سردار، بهترین خرید برای نیوکاسل

ستاره سابق روبین کازان پر جنب و جوش و پرانرژی است و سرعت بالایی دارد که او را به سلاحی قدرتمند برای ادی هاو تبدیل می‌کند. آزمون در ۲۷ سالگی در اوج قرار دارد و می‌تواند گل‌های بیشتری را با بازی در کنار مهاجمان با استعدادی مانند آلن سن ماکسیمین، میگل آلمیرون و جولینتون به ثمر برساند.

با سردار آزمون نیوکاسل می‌تواند بازیکنی داشته باشند که مشخصاً در مسیر صعودی قرار دارد و ممکن است هزینه بالایی نداشته باشد. با این اوصاف، نیوکاسل باید به سرعت وارد این چالش شود و لیون را در امضای قررداد با ستاره زنیت شکست دهد.

منبع: فارس
برچسب ها: سردار آزمون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر