تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

آینده مبهم مهاجم ایرانی در ترکیه

اللهیار صیادمنش پس از حضور قرضی در زوریا اوکراین بار دیگر به فنرباغچه بازگشت اما یک رسانه ترکیه‌ای نوشته آینده این ستاره ایرانی مشخص نیست.

کد خبر: ۱۱۷۹۲۲
۰۹:۲۴ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

فنرباغچه

دیدارنیوز: یک رسانه ترکیه‌ای خبر داد آینده مهاجم ایرانی با فنرباغچه هنوز مشخص نیست.

روز گذشته اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان در تست‌های پزشکی باشگاه فنرباغچه شرکت کرد تا اخبار بازگشت این بازیکن ۲۰ ساله به تیم ترکیه قوت بگیرد.

صیادمنش در یک سال و نیم گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی می‌کرد و نمایش خوبی برای این تیم داشت. اکنون قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و به باشگاه فنرباغچه برگشته است، ولی آینده اش با این تیم هنوز مشخص نیست.

در این زمینه سایت «aspor» ترکیه خبر داد وضعیت صیادمنش بعد از بازگشت از زوریا به فنرباغچه مشخص نیست. این بازیکن ایرانی ۳ پیشنهاد دارد و روز گذشته در تست‌های پزشکی فنرباغچه شرکت کرد.

آینده مبهم مهاجم ایرانی در ترکیه

هنوز معلوم نیست سران باشگاه فنرباغچه چه تصمیمی درباره آینده مهاجم ایرانی می‌گیرند. آن‌ها در شرایط کنونی نیاز به یک مهاجم دارند، ولی تصمیم نهایی درباره ماندن مهاجم ۲۰ ساله را سرمربی جدید فنرباغچه خواهد گرفت.

منبع: فارس
برچسب ها: صیادمنش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی