تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

آینده مبهم مهاجم ایرانی در ترکیه

اللهیار صیادمنش پس از حضور قرضی در زوریا اوکراین بار دیگر به فنرباغچه بازگشت اما یک رسانه ترکیه‌ای نوشته آینده این ستاره ایرانی مشخص نیست.

کد خبر: ۱۱۷۹۲۲
۰۹:۲۴ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

فنرباغچه

دیدارنیوز: یک رسانه ترکیه‌ای خبر داد آینده مهاجم ایرانی با فنرباغچه هنوز مشخص نیست.

روز گذشته اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان در تست‌های پزشکی باشگاه فنرباغچه شرکت کرد تا اخبار بازگشت این بازیکن ۲۰ ساله به تیم ترکیه قوت بگیرد.

صیادمنش در یک سال و نیم گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی می‌کرد و نمایش خوبی برای این تیم داشت. اکنون قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و به باشگاه فنرباغچه برگشته است، ولی آینده اش با این تیم هنوز مشخص نیست.

در این زمینه سایت «aspor» ترکیه خبر داد وضعیت صیادمنش بعد از بازگشت از زوریا به فنرباغچه مشخص نیست. این بازیکن ایرانی ۳ پیشنهاد دارد و روز گذشته در تست‌های پزشکی فنرباغچه شرکت کرد.

آینده مبهم مهاجم ایرانی در ترکیه

هنوز معلوم نیست سران باشگاه فنرباغچه چه تصمیمی درباره آینده مهاجم ایرانی می‌گیرند. آن‌ها در شرایط کنونی نیاز به یک مهاجم دارند، ولی تصمیم نهایی درباره ماندن مهاجم ۲۰ ساله را سرمربی جدید فنرباغچه خواهد گرفت.

منبع: فارس
برچسب ها: صیادمنش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر