تیتر امروز

داد و فریاد «علی‌‌منصور» در آبادان!

سرمربی صنعت نفت آبادان از شرایط این تیم در رقابت‌های این فصل راضی نیست و پس از تحریم تمرین امروز توسط بازیکنان، از کوره در رفت و نارضایتی شدید خود را ابراز کرد.

کد خبر: ۱۱۷۸۸۰
۱۴:۳۸ - ۱۴ دی ۱۴۰۰

نفت آبادان

دیدارنیوز: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت روز‌های سختی را در جنوبی‌ترین شهر ایران سپری می‌کند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار او و تیمش است.

در حالی یک روز از شکست تلخ نفتی‌های آبادان در کرمان و برابر مس رفسنجان می‌گذرد، بحرانی تازه‌تر گریبان علیرضا منصوریان و دستیارانش را گرفت.

در حالی که او به همراه دستیارانش ساعت ۱۱:۳۰ امروز در زمین پیروز حاضر شد و آیتم‌های تمرینی را طراحی می‌کرد، متوجه شد که هیچ کدام از بازیکنان برای انجام تمرین به زمین نیامده‌اند و با تحریم تمرین باعث تعطیلی آن شدند.

این در حالی است که علیرضا منصوریان پس از دیدن این شرایط بسیار عصبانی شد و با داد و فریاد بدون وقفه خواستار رسیدگی به شرایط فوق بحرانی نفت آبادان شد.

او که از چند هفته گذشته با انجام مصاحبه‌های فراوانی مسئولین استان خوزستان و شهری آبادان را به انجام کمک فراخوانده بود، در نهایت دست خالی و بدون هیچ امکانات مالی به مصاف رقبای خود در لیگ برتر رفت و همین مسئله باعث شد بازیکنان تمرینات را تحریم کرده و به دنبال فسخ قرارداد باشند.

منصوریان در حالی که با عصبانیت فراوان دور زمین چمن پیروز راه می‌رفت و با دستیارانش صحبت می‌کرد، تمامی حق را در این مسئله به بازیکنان خود داد و آن‌ها را کاملا محق در این جریان دانست.

حالا باید دید این بحران فراگیر در نفت آبادان، باعث عدم حضور آن‌ها در بازی حساس با نفت مسجدسلیمان خواهد شد یا خیر.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر