تیتر امروز

بازار سهام همچنان سرخ‌پوش؛

مذاکرات وین بورس را منفی کرد

شاخص کل بورس در میانه بازار با حدود ۱۰ هزار افت در کانال یک میلیون و ۳۶۶ هزار واحد قرار دارد. شاخص هم‌وزن نیز پابه‌پای شاخص کل افت دارد و در حال حاضر ۰٫۵۵ درصد منفی است.

کد خبر: ۱۱۷۸۳۴
۱۱:۲۳ - ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازار سهام سرخ‌پوش

دیدارنیوز ـ شاخص کل بورس در میانه بازار با حدود ۱۰ هزار افت (۰٫۷۷ درصد) در کانال یک میلیون و ۳۶۶ هزار واحد قرار دارد. شاخص هم‌وزن نیز پابه‌پای شاخص کل افت دارد و در حال حاضر ۰٫۵۵ درصد منفی است. در حالی که تقریبا تمامی گروه‌ها با افت مواجه هستند نماد‌های فولاد، شبندر، خودرو و فملی در صدر منفی‌های بازار هستند.

علی عصاری، کارشناس بازار سهام گفت: بازار امروز کار خود را با عدد به نسبت کم منفی شروع کرد. اندکی بعد مثبت و مجدد منفی شد. مذاکرات وین همچنان یکی از محرک‌های اصلی بازار است. با توجه به اخبار ضد و نقیضی که روز گذشته از وین مبنی بر احتمال حصول توافقات مخابره شده تاثیر آن بر قیمت دلار سبزه میدان مشاهده شد.

وی ادامه داد: بازار سهام به خبر مذاکرات وین واکنش نشان داد و منفی شد. احتمالا این افت مدتی ادامه‌دار است، اما با انتشار خبر‌های اصلی و ثبات وضعیت، بازار مثبت به کار خود ادامه می‌دهد. با توجه به حجم منفی‌ها تا میانه بازار بعید است در انتهای روز بورس برگردد. اما شاید در هفته آینده وضعیت بازار بهترشود. البته به شرط اینکه اخبار خوبی توسط سیاسیون به بازار مخابره شود.

برچسب ها: بورس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر