تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

برف و باران جاده‌های کدام استان‌ها را مسدود کرد؟

فرهاد مهریاری، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، از مسدود شدن ۸ محور شریانی و ۶ محور غیرشریانی در پنج استان کشور خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۷۷۹
۱۵:۲۲ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

برف و باران جاده‌های استان ها

دیدارنیوز ـ فرهاد مهریاری، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: از روز گذشته که بارش باران و برف در استان‌های مختلف شدت گرفت، استان‌های خوزستان (با شدت کمتر)، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، شمال فارس، بوشهر، هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب خوزستان درگیر بارش‌های متعددی شدند، به گونه‌ای که در مناطق و محور‌های کوهستانی بارش برف با متوسط ۲۰ سانتی متر و در سایر محور‌ها بارش باران با متوسط ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلی متر اتفاق افتاد.

وی افزود: از شب گذشته تاکنون هشت محور شریانی و شش محور غیرشریانی در استان‌های بوشهر، جنوب کرمان، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و کهکیلویه و بویراحمد به دلیل بارش باران و برف مسدود شدند و در برخی محور‌ها در استان‌هایی مانند جنوب کرمان، چند دهنه پل تخریب شده که باید منتظر کاهش ارتفاع آب باشیم تا بتوانیم آن را مجددا بازسازی کنیم.

مهریاری ادامه داد: برای بازگشایی مسیر و بازسازی محور‌های آسیب دیده ناشی از بارش برف و باران در روز‌های گذشته از استان‌های معین مناطق مذکور استفاده کردیم تا با بهره‌گیری از تجهیزات و نیروی انسانی آن‌ها بتوانیم هرچه سریع‌تر محور‌ها را بازگشایی کنیم.

برچسب ها: برف
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر