تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

مواظب ترفند کثیف جیب‌بر‌های تهران باشید

اعضای باند جیب‌بری پایتخت برای عملی‌کردن نقشه‌شان از ترفندی کثیف استفاده می‌کردند.تحقیق از مالباختگان نشان می‌داد یکی از سارقان پس از پرتاب آب‌دهان روی دست مالباخته، به بهانه عذرخواهی و تمیزکردن، اموال با ارزش او را سرقت کرده است.

کد خبر: ۱۱۷۶۷۷
۱۲:۲۴ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

سرقت با پرتاب آب دهان

دیدارنیوز ـ چند روز قبل به‌دنبال وقوع ۲فقره جیب‌بری در محدوده کلانتری ۱۳۴شهرک‌غرب، تحقیقات برای دستگیری جیب‌بر‌ها آغاز شد.

تحقیق از مالباختگان نشان می‌داد یکی از سارقان پس از پرتاب آب‌دهان روی دست مالباخته، به بهانه عذرخواهی و تمیزکردن، اموال با ارزش او را سرقت کرده است. در این شرایط با کمک مالباختگان چهره سارق و همدستش شناسایی شد و در اختیار تیم‌های مختلفی از گشت‌های انتظامی کلانتری قرار گرفت و مأموران موفق شدند هر دو سارق را در گشتزنی‌های خود دستگیر کنند.

در بازرسی از دستگیرشدگان کیف پول مسروقه کشف و هر دو متهم به کلانتری منتقل شدند.

آن‌ها در جریان بازجویی‌ها ضمن اعتراف به جیب‌بری درباره شیوه کثیف‌شان گفتند که این کار را از سرکرده باندشان یاد گرفته‌اند.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این‌باره گفت: با اعترافات ۲متهم، سرکرده این باند در مخفیگاهش در جنوب تهران دستگیر شد و تحقیقات برای کشف سایر جرایم اعضای این باند ادامه دارد.

برچسب ها: سرقت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر