تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

دولت رئیسی صفحه توییتر عربی باز کرد

توییتر برای مردم فیلتر است، اما پایگاه اطلاع رسانی دولت سیزدهم از آغاز به کار رسمی صفحه توئیتر عربی این پایگاه خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۶۶۶
۱۱:۲۲ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

دولت رئیسی صفحه توییتر عربی باز کرد

 

دیدارنیوز: در حالی که با حکم قضایی شبکه اجتماعی توییتر فیلتر است و مردم بدون فیلتر شکن نمی توانند از آن استفاده کنند، تقریبا تمام مسئولان، لشکری و کشوری در این رسانه اکانت رسمی دارند و برخی از این مسئولان هم به چند زبان اکانت دارند. علاوه بر مسئولان و نمایندگان، قوای سه گانه و سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی البته احتمالا بدون استفاده از فیلترشکن و به راحتی عضو شبکه توییتر هستند.

دولت جمهوری اسلامی ایران که پیش از این به زبان فارسی و انگلیسی اکانت توییتری داشت، روز یکشنبه اعلام کرد، یک اکانت هم به زبان عربی باز کرده و خبرگزاری دولت (ایرنا) این خبر را رسما اعلام و لینک اکانت را زیر خبر خود گذاشت. به نظر می رسد دیگر در این کشور کسی نگران قضاوت مردم نیست، مردمی که می‌گویند اگر ابزار توییتر خوب است پس رفع فیلتر شود، اگر مضر است دولت و حاکمیت پیش از همه باید از آن خارج شود.


  ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی