تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

بعد از میلیچ، حالا شکایت مدیر برنامه‌هایش از استقلال!

در حالی که هنوز شکایت دفاع چپ سابق از این تیم به مرحله صدور حکم نرسیده، مدیر برنامه‌های این ستاره کروات هم از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است.

کد خبر: ۱۱۷۶۶۱
۱۰:۵۱ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

بعد از میلیچ، حالا شکایت مدیر برنامه‌هایش از استقلال!

دیدارنیوز: بعد از ثبت شکایت ۶۰۰ هزار دلاری هرویه میلیچ بازیکن کروات از باشگاه استقلال حالا اتفاق عجیب دیگری در این پرونده رخ داده است. میلیچ که بر سر مبلغ مطالباتش با باشگاه استقلال اختلاف نظر دارد و به همین خاطر بعد از عدم توافق به فیفا شکایت کرده، حالا به دنبال گرفتن این پول است. این در شرایطی است که حالا اتفاق جدیدی در این پرونده رخ داده و مدیربرنامه‌های میلیچ هم بابت مطالباتش از استقلال شکایت کرده است!

ظاهرا طبق توافق مدیربرنامه‌های میلیچ با مدیران قبلی باشگاه استقلال، این باشگاه باید مبلغ ۴۰ هزار دلار به او پرداخت می‌کرده که چنین اتفاقی رخ نداده است. از این رو حالا بعد از خود میلیچ، مدیربرنامه‌های این بازیکن هم بابت مطالبات ۴۰ هزار دلاری‌اش در فیفا اقامه دعوا کرده و به این پرونده نیز به طور جداگانه رسیدگی خواهد شد.

ظاهرا مسئولان استقلال تا ۲۰ دی ماه فرصت دارند دفاعیات خود را در خصوص شکایت میلیچ به فیفا ارائه کنند.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی