تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

بعد از میلیچ، حالا شکایت مدیر برنامه‌هایش از استقلال!

در حالی که هنوز شکایت دفاع چپ سابق از این تیم به مرحله صدور حکم نرسیده، مدیر برنامه‌های این ستاره کروات هم از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است.

کد خبر: ۱۱۷۶۶۱
۱۰:۵۱ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

بعد از میلیچ، حالا شکایت مدیر برنامه‌هایش از استقلال!

دیدارنیوز: بعد از ثبت شکایت ۶۰۰ هزار دلاری هرویه میلیچ بازیکن کروات از باشگاه استقلال حالا اتفاق عجیب دیگری در این پرونده رخ داده است. میلیچ که بر سر مبلغ مطالباتش با باشگاه استقلال اختلاف نظر دارد و به همین خاطر بعد از عدم توافق به فیفا شکایت کرده، حالا به دنبال گرفتن این پول است. این در شرایطی است که حالا اتفاق جدیدی در این پرونده رخ داده و مدیربرنامه‌های میلیچ هم بابت مطالباتش از استقلال شکایت کرده است!

ظاهرا طبق توافق مدیربرنامه‌های میلیچ با مدیران قبلی باشگاه استقلال، این باشگاه باید مبلغ ۴۰ هزار دلار به او پرداخت می‌کرده که چنین اتفاقی رخ نداده است. از این رو حالا بعد از خود میلیچ، مدیربرنامه‌های این بازیکن هم بابت مطالبات ۴۰ هزار دلاری‌اش در فیفا اقامه دعوا کرده و به این پرونده نیز به طور جداگانه رسیدگی خواهد شد.

ظاهرا مسئولان استقلال تا ۲۰ دی ماه فرصت دارند دفاعیات خود را در خصوص شکایت میلیچ به فیفا ارائه کنند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر