تیتر امروز

رشید مظاهری جریمه شد تا به تمرین برگردد

بعد از یکی دو روز پرماجرا، کمیته انضباطی باشگاه استقلال رشید مظاهری را به کسر پنج درصد از مبلغ قراردادش جریمه کرد.

کد خبر: ۱۱۷۶۵۷
۱۰:۲۳ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

رشید مظاهری جریمه شد تا به تمرین برگردد

 

دیدارنیوز: رشید مظاهری که به دلیل بی‌انضباطی در تمرین روز پنجشنبه استقلال از سوی فرهاد مجیدی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته بود، دیروز به ساختمان اداری باشگاه رفت تا تعیین تکلیف شود. گلر آبی‌ها در این جلسه توضیحات خود را درباره اتفاقات رخ داده به اعضای کمیته انضباطی ارائه کرد. کمیته انضباطی هم نهایتا نظر خود را اعلام کرد اما برای حضور در تمرینات باید فرهاد مجیدی نیز نظر می‌داد.

امروز روابط عمومی باشگاه استقلال تهران در رابطه با این موضوع خبر تازه‌ای را منتشر کرد: «با اعلام کمیته انضباطی باشگاه استقلال؛ رشید مظاهری به دلیل تخلف انضباطی در تمرینات این تیم، به کسر ۵ درصد از قرارداد خود محکوم شد.»

در بخش بعدی این خبر نیز به کادر فنی و موافقت آنها پرداخته شده که اجازه بازگشت دروازه بان تیم را به تمرینات را صادر کرده‌اند:«بعد از حضور مظاهری در جلسه امروز کمیته انضباطی؛ با موافقت کادرفنی تیم استقلال، این دروازه‌بان از فردا در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.»

مظاهری که در پنجره تابستانی هم پس از حواشی پرشمار به جمع آبی‌پوشان بازگشت و قرارداد خود را تمدید کرد، پس از دیدار هفته دوم برابر ذوب آهن که با مصدومیت حسینی وارد زمین شد، دیگر فرصت حضور دوباره در ترکیب استقلال را پیدا نکرده و با بروز رفتارهای عجیب کار خود را سخت‌تر کرده است.

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر