تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

خبر مهم معاون سازمان برنامه درباره زمان پرداخت یارانه‌های جدید

ایرج دریالعل، معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه‌های گندم و دارو برای سال آینده حذف نخواهد شد، ولی شیوه عمل در این بخش متفاوت خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۷۵۳۱
۱۵:۳۶ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

خبر مهم معاون سازمان برنامه درباره زمان پرداخت یارانه‌های جدید

دیدارنیوز ـ ایرج دریالعل، معاون سازمان برنامه و بودجه با حضور در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های جهاد دانشگاهی در پاسخ به این سوال که قرار بود دولت از ابتدای دی ماه یارانه جدیدی پرداخت کند، ولی هنوز این طرح عملیاتی نشده است، گفت: هنوز تصمیم قاطعی در این مورد گرفته نشده است. تصمیمات ما باید در مجلس بررسی شود. در حال رایزنی با مجلس و دولت در این زمینه هستیم و امیدواریم به زودی به نتایج بهینه‌ای برسیم.

وی ادامه داد: زمان پرداخت یارانه‌های جدید هنوز مشخص نیست، ولی به زودی اعلام خواهد شد.

معاون سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه یارانه دارو و گندم حذف نشده است گفت: مردم نگران نباشند. یارانه گندم و دارو در سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت، اما شیوه عمل و دستورالعمل‌ها در این بخش تفاوت پیدا خواهد کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: یارانه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی