تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

یک مارادونای دیگر هم درگذشت!

کمی بیشتر از یک سال بعد از درگذشت دیگو مارادونا، برادر او هوگو نیز امروز سکته قلبی کرده و جان خود را از دست داد.

کد خبر: ۱۱۷۳۷۹
۱۶:۵۱ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

یک مارادونای دیگر هم درگذشت!

دیدارنیوز: حدود یک سال قبل و در چنین روز‌هایی بود که انتشار خبر فوت دیگو مارادونا جهان فوتبال را در شوک بزرگی فرو برد. فوق ستاره محبوب و بزرگ فوتبال آرژانتین بعد از تن دادن به عمل جراحی و در حال طی دوران ریکاوری دچار حمله قبلی شده و جان خود را از دست داد. البته در یک سال اخیر حواشی فراوانی در مورد دلایل فوت دیگو مارادونا عنوان شده و حتی پای پلیس و دادستان نیز به این ماجرا کشیده شده است.

اما امروز هوگو مارادونا، برادر دیگو در تاریخ ۲۸ دسامبر در سن ۵۲ سالگی و بر اثر حمله قلبی در خانه خود در شهر ناپل در ایتالیا درگذشت. هوگو مانند برادرانش دیگو و رائول فوتبال را از سنین بسیار پایین شروع کرد و حتی در سن ۱۸ سالگی با ناپولی قرارداد امضا کرد. البته این بازیکن خیلی زود به آسکولی قرض داده شده و در ادامه موفقیت چندانی در دوران ورزشی خود کسب نکرد.

هوگو مارادونا در سال‌های بعد از خداحافظی از فوتبال در رده جوانان مشغول به کار بوده و به کسری از آوازه برادر بزرگ‌تر خود نیز دست پیدا نکرد. بدین ترتیب هوگو حدود یک سال بعد از فوت ناگهانی برادر خود جانش را از دست داد و او نیز همانند دیگو در سن و سال نه چندان زیاد با زندگی وداع کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر