تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

وضعیت بدهی مالیاتی سرخابی ها تعیین تکلیف شد

وضعیت بدهی مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال ۹۵ تعیین تکلیف شد و این دو باشگاه از لحاظ بحث مالیات هیچ مشکل خاصی ندارند.

کد خبر: ۱۱۷۳۱۰
۱۰:۱۰ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

وضعیت بدهی مالیاتی سرخابی ها تعیین تکلیف شد

دیدارنیوز:
امیرحسین مطلبی ، اظهار کرد: پرونده بدهی مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سال‌های گذشته تا پایان سال ۹۵ در "هیات ۲۵۱ مکرر" مورد بررسی و بخشی از بدهی این دو باشگاه تا جایی که قانون اجازه می‌دهد مورد بخشودگی قرار گرفت و به اداره کل مالیاتی شمال استان تهران ارسال شد. در حال حاضر نیز این دو باشگاه تا پایان سال ۹۵ بدهی مالیاتی ندارند و اگر بدهی هم داشته باشند، در حال رسیدگی است.

او گفت: از لحاظ بحث مالیاتی این دو باشگاه دیگر مشکل خاصی ندارند و وضعیت بدهی‌های آن‌ها طبق روال قانونی تا پایان سال ۹۵ انجام شده و پرداخت‌هایی که لازم بود، صورت گرفته و دو باشگاه تعیین تکلیف شده‌اند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان پیرامون این پرسش که وضعیت بدهی این دو باشگاه از سال ۹۵ تا به امروز چگونه است؟ افزود: از سال ۹۶ تا به الان این دو باشگاه به دلیل پر کردن اظهارنامه مالیاتی، و هماهنگی خوبی که با اداره کل مالیاتی داشتند، مشکل مالیاتی ندارند و اگر بدهی هم وجود داشته باشد، در حال رسیدگی است.

مطلبی هم‌چنین درباره وضعیت بدهی مالیاتی فدراسیون‌ها نیز گفت: برخی از فدراسیون‌ها به دلیل نداشتن حامی مالی خوب و اعتبار کافی براساس قانون هیات ۲۵۱ مکرر، بخشی از بدهی مالیاتی‌شان یا بخشوده شده و یا میزان بدهی‌شان کاهش پیدا کرده است. سایر فدراسیون‌ها نیز شرایط خوبی دارند و تا به امروز از نظر بحث بدهی مالیاتی با مشکل خاصی مواجه نبودند.

وی در پایان افزود: فدراسیون‌ها نیز همانند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دلیل پر کردن اظهارنامه مالیاتی از سال ۹۶ تا به امروز مشکل خاصی از نظر بدهی مالیاتی ندارند و در صورت وجود بدهی، پرونده مالیاتی آن‌ها در حال بررسی و رسیدگی است، وزارت ورزش و جوانان نیز در این زمینه هر کجا فدراسیون‌ها و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیاز به کمک داشته باشند، همکاری لازم را داشته است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مالیات
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر