تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

الاهلی امارات: قایدی می‌ماند، بی‌خیال سلتیک!

باشگاه شباب الاهلی اعلام کرد مهدی قایدی در ادامه مسیر لیگ برتر امارات همچنان با این تیم خواهد ماند و حتی احتمال دارد در بازی‌های بیشتری از ابتدا به میدان بیاید.

کد خبر: ۱۱۷۰۳۶
۱۰:۳۴ - ۰۴ دی ۱۴۰۰

الاهلی امارات: قایدی می‌ماند، بی‌خیال سلتیک!

دیدارنیوز: به تازگی برخی از رسانه‌ها از پیشنهاد سلتیک به مهدی قایدی خبر داده بودند و اعلام کردند با توجه به تاکید «آنجه پوشتکوغلو» سرمربی استرالیایی سلتیک برای بخدمت گیری مهدی قایدی شاید این بازیکن در تعطیلات زمستانی راهی اسکاتلند شود، اما با اعلام باشگاه شباب الاهلی لیست لژیونر‌های این باشگاه برای ادامه بازی‌ها مشخص شد که هم نام مهدی قایدی به چشم می‌خورد و هم احمد نورالهی.

مهدی قایدی در ابتدای فصل با قرارداد ۵ ساله به تیم شباب الاهلی پیوست، اما احمد نورالهی با این تیم قرارداد یک ساله بسته است که نمایش خوب او در ترکیب شباب الاهلی موجب شد تا باشگاه برای دور برگشت بازی‌های لیگ برتر امارات هم تصمیم به ادامه همکاری با این بازیکن ایرانی بگیرد.

در تصمیمات اتخاذ شده از سوی باشگاه شباب الاهلی توماس آقای گل لیگ برتر نروژ جانشین ادواردوی برزیلی شده است. هم چنین کارتابیا هافبک آرژانتینی هم به لیست شباب الاهلی اضافه شده است.

گفتنی است ۱۰ هفته از لیگ برتر امارات سپری شده که العین با ۲۴ امتیاز صدرنشین است. الوحده با ۲۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و شباب الاهلی هم با ۱۷ امتیاز تیم سوم جدول به حساب می‌آید. با توجه به حضور دو بازیکن جدید در ترکیب شباب الاهلی مهدی علی امیدوار است در ادامه مسیر نتایج بهتری به همراه تیمش بگیرد. شباب الاهلی به تازگی دو بازی در جام حذفی فوتبال امارات در مصاف با تیم‌های عجمان و الظفره را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر