تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

سوژه تازه حمله كيهان، این بار بيژن بيرنگ!

کیهان نوشت: برنامه ساز تلویزیون که بابت سالها برنامه ‌سازی و امید دادن‌، از مردم عذرخواهی کرده بود؛ به شبکه نسیم رفت و خاطره تعریف کرد!

کد خبر: ۱۱۶۹۹۵
۱۳:۲۷ - ۰۲ دی ۱۴۰۰

سوژه تازه حمله كيهان، این بار بيژن بيرنگ!

 

دیدارنیوز: روزنامه کیهان در آخرین حملات خود به افراد، درباره بیژن بیرنگ کارگردان تلویزیون نوشته است: «بیژن بیرنگ که چند روز پیش ضمن ارائه تصویری سیاه از کشور، بابت امید دادن به مردم عذرخواهی کرده بود، در کمال تعجب به تلویزیون رفت و در برنامه چهل تیکه، خاطره‌گویی کرد!

بیرنگ اولین فردی نیست که؛ نسبت به رسانه ملی اصطلاحاً «با دست پس می‌زند، با پا پیش می‌کشد»! قبلا نیز بودند هنرمندان یا هنرمندنمایانی که علیه رسانه ملی موضع‌گیری کردند اما به محض پیشنهاد کار، باز هم به سمت تلویزیون دویده‌اند!

یکی از همین افراد گفته بود اگر کلاه من در جام‌جم هم بیفتد؛ نمی‌روم تا آن را بردارم!» اما همین فرد چند سال است که برنامه ثابت روزانه و هفتگی در جام جم اجرا می‌کند!

در بی‌صداقتی بیرنگ نیز همین بس که هنوز دو هفته‌ای از موضع‌گیری عجیب‌اش نگذشته که ناگهان در قاب شبکه نسیم تلویزیون ظاهر و به خاطره بازی مشغول می‌شود.»

به نظر می‌رسد حضور بیژن بیرنگ در برنامه «چهل‌تیکه» مربوط به هفته‌ها قبل باشد و کیهان این موضوع را نمی داند!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی