تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

بزرگ‌ترین خروجی پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد!

از اطراف باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که رضا اسدی پس از ناکامی در این تیم، مدیر برنامه اش را مامور کرده که دنبال جدایی او از سرخ‌های پایتخت باشد.

کد خبر: ۱۱۶۹۰۱
۱۰:۱۶ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

بزرگ‌ترین خروجی پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد!

دیدارنیوز ـ هافبک پرسپولیس که با سر و صدای زیادی در فصل نقل و انتقالات تابستانی به این تیم ملحق شده بود، حالا در آستانه فسخ قرارداد با این باشگاه قرار دارد.

رضا اسدی که به عنوان یکی از بمب‌های خبری فصل نقل و انتقالات تابستانی به جمع سرخپوشان پیوست، پس از نمایشی نه چندان رضایت بخش در بازی‌های اول فصل لیگ بیست و یکم، جایگاه خود را در ترکیب اصلی پرسپولیس از دست داده و به یک مهره نیمکت نشین تبدیل شده است.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این بازیکن شرایط خود در پرسپولیس راضی نیست. در همین راستا او مدیر برنامه خود را به باشگاه فرستاده و خواهان جدایی از جمع سرخپوشان در نقل و انتقالات نیم فصل شده است.

نکته قابل توجه اینکه در قرارداد امضا شده بین رضا اسدی و باشگاه پرسپولیس بندی وجود دارد مبنی بر اینکه اگر تا نیم فصل این بازیکن ۶۰ درصد از قرارداد خود را دریافت نکند می‌تواند قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کند. در حال حاضر اسدی فقط ۲۰ درصد قراردادش را گرفته و تا دو سه هفته دیگر که نیم فصل اول به پایان می‌رسد، باشگاه پرسپولیس مهلت دارد تا مابقی طلب اسدی را پرداخت کند و مانع جدایی این بازیکن شود.

تیم‌هایی مثل فولاد، سپاهان و چند تیم دیگر خواهان جذب اسدی هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی