تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

نامزد‌های «جوایز انتخاب منتقدان» معرفی شد

بیست و هفتمین دوره جوایز سالانه انتخاب منتقدان فهرست نامزد‌های خود را با پیشتازی دو فیلم «بلفاست» و «داستان وست ساید» اعلام کرد.

کد خبر: ۱۱۶۳۷۹
۱۲:۴۸ - ۲۳ آذر ۱۴۰۰

نامزد‌های «جوایز انتخاب منتقدان» معرفی شد

دیدارنیوز - به نقل از ایندی وایر، «بلفاست» ساخته «کنت برانا» و «داستان وست ساید» جدیدترین فیلم «استیون اسپیلبرگ» هر کدام با ۱۱ نامزدی، پیشتاز این جوایز هستند و پس از ان نیز «تل ماسه» به کارگردانی «دنیس ویلنوو» و «قدرت سگ» از «جین کمپیون» هر کدام با ۱۰ نامزدی قرار دارند.

«بلفاست»، «داستان وست ساید»، «به بالا نگاه نکن»، «کودا»، «پادشاه ریچارد»، «پیتزا لیکوریس»، «کوچه کابوس»، «قدرت سگ» و «تیک، تیک ... بوم!» نامزد‌های شاخه بهترین فیلم این جوایز سینمایی هستند.

در شاخه کارگردانی نیز «کنت برانا» (بلفاست)، «استیون اسپیلبرگ» (داستان وست ساید)، «وس توماس اندرسون» (پیتزا لیکوریس)، «جین کمپیون» (قدرت سگ)، «گیرمو دل تورو» (کوچه کابوس) و «دنیس ویلنوو» (تل ماسه) برای کسب جایزه رقابت می‌کنند.

فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی نیز پس از راه یافتن به جمع نامزد‌های جوایز گلدن گلوب، در جوایز انتخاب منتقدان نیز با فیلم‌های «ماشین منو بران»، «فرار»، «دست خدا» و «بدترین آدم دنیا» نامزد شاخه بهترین فیلم خارجی (غیرانگلیسی زبان) سال شد.

برندگان بیست و هفتمین دوره جوایز انتخاب منتقدان روز ۹ ژانویه (۱۹ دی) اعلام می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی