تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

کلوپ: قرعه‌کشی قطعا باید تکرار می‌شد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول درباره تکرار قرعه کشی گفت این اتفاق باید می‌افتاد اما از دیدار با اینتر لدت می‌برد.

کد خبر: ۱۱۶۳۳۲
۰۸:۵۳ - ۲۳ آذر ۱۴۰۰

کلوپ: قرعه‌کشی قطعا باید تکرار می‌شد

دیدرنیوز - در قرعه کشی اول قرعه لیورپول آسان‌تر بود و آن‌ها به سالزبورگ برخورد کردند. اما اشتباهاتی باعث تکرار قرعه کشی شده و این بار قرعه اینتر مرسی سایدی‌ها شد. بعد از برتری در مقابل میلان در مرحله گروهی، یورگن کلوپ از بازگشت به سن سیرو ابراز رضایت کرده و مدعی شد قرعه کشی قطعا باید تکرتر می‌شده است.

یورگن کلوپ گفت: "من باید ۵۴ سال صبر می‌کردم تا برای اولین بار در سن سیرو حاضر شوم و حالا دو بار در سه ماه در این استادیوم تیمم را هدایت می‌کنم، بنابراین این خبر خوبی است. البته تقابل با اینتر قطعا قرعه سختی است و حریف ما صدرنشین لیگ ایتالیا است.

تا زمانی که با اینتر در ماه فوریه ملاقات کنیم، خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت، اما حالا آن‌ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. این یک بازی جالب در لیگ قهرمانان است، بنابراین همه چیز خوب پیش می‌رود و من واقعا مشتاقانه منتظر شروع این مسابقه هستم. این اولین سال حضور سیمونه اینزاگی روی نیمکت اینتر است و آن‌ها فصل قبل نیز قهرمان لیگ ایتالیا شده اند، اما ما نیز لیورپول هستیم.

تکرار قرعه کشی؟ بی تردید باید این اتفاق رخ می‌داد. من مراسم قرعه کشی را به صورت زنده تماشا کردم و قطعا شما نباید اجازه دهید که شرایط اینگونه پیش برود و حتما باید دوباره قرعه کشی انجام می‌شد. "

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی