تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

کرونا تمرینات منچستریونایتد را تعطیل کرد

تمرینات باشگاه منچستریونایتد به دلیل مثبت شدن تست چند بازیکن این تیم لغو شده و بازیکنان به قرنطینه اجباری رفتند.

کد خبر: ۱۱۶۲۳۷
۱۱:۰۲ - ۲۲ آذر ۱۴۰۰

کرونا تمرینات منچستریونایتد

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، کادر فنی باشگاه فوتبال منچستریونایتد انگلیس به دلیل مثبت بودن تست ویروس کرونا از سوی برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی تصمیم به لغو تمرین‌های این تیم گرفت.

اسامی افرادی که به این بیماری مبتلا شده اند گزارش نشده است. قبل از شروع جلسه تمرینی برنامه ریزی شده، آن‌ها به خانه فرستاده شدند تا قرنطینه شوند. به گفته منبع، رالف رنگنیک سرمربی تیم روز یکشنبه تمرین انفرادی را در دستور کار افراد قرار داد.

روز شنبه، منچستر یونایتد نوریچ را یک برصفر در خارج از خانه در مسابقات لیگ برتر انگلیس شکست داد. تیم منچستر دیدار بعدی خود را را با "برنتفورد" باید برگزار کند.

این شرایط در تیم تاتنهام نیز ایجاد شده است و باعث لغو بازی‌های این تیم شده است. آنتونیو کونته، سرمربی تیم فوتبال تاتنهام گفت که تست کرونای ۸ بازیکن تاتنهام مثبت شده است و تنها ۱۰ بازیکن در آستانه بازی نهایی این تیم در لیگ کنفرانس اروپا در دسترس هستند و همین مسئله باعث لغو بازی‌های این تیم شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی