تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

بارش پراکنده برف و باران در ارتفاعات تهران/ کاهش آلودگی هوا تا پایان هفته

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که موجب کاهش انباشت آلاینده‌های جوی و بالا رفتن کیفیت هوا خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۵۹۸۱
۱۶:۳۸ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰

بارش پراکنده برف و باران در ارتفاعات تهران/ کاهش آلودگی هوا تا پایان هفته

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان تهران طی امروز (۱۷آذر) و فردا (۱۸آذر) قسمتی ابری در بعضی ساعات با افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود که با توجه به پایداری جو انباشت آلاینده‌های جوی در مناطق پرتردد شهری و صنعتی آسمان غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.

از بعدازظهر روز پنجشنبه (۱۸آذر) با ورود یک موج ضعیف به استان تهران در اواخر وقت بارش پراکنده برف و باران در ارتفاعات شمالی استان پیش‌بینی می‌شود.

از روز جمعه (۱۹آذر) با عبور موج ضعیف، آسمانی صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که موجب کاهش انباشت آلاینده‌های جوی و بالا رفتن کیفیت هوا خواهد شد.

از بعدازظهر شنبه (۲۰آذر) مجددا با پایداری و سکون جو، انباشت آلاینده‌ها مورد انتظار است که در مناطق پرتردد و صنعتی استان آسمان غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۶- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۸آذرماه) صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۹آذرماه) صاف و همراه باوزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۴و ۵درجه سانتیگراد می‌رسد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر