تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

اعتراف ام باپه: می‌خواهم برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم

مهاجم پاری سن ژرمن اعتراف کرد باوجود علاقه‌ای که به پاری سن ژرمن دارد، اما می‌خواهد برای یک باشگاه بزرگ دیگر به میدان برود.

کد خبر: ۱۱۵۷۵۷
۰۸:۵۶ - ۱۵ آذر ۱۴۰۰

اعتراف امباپه برای حضور در یک باشگاه دیگر

دیدارنیوز - به نقل از اسپورت، کیلیان ام باپه مدت‌ها است که از علاقه خود برای جدایی از پاری سن ژرمن و حضور در رئال مادرید می‌گوید. قرارداد این بازیکن با تیم پاریسی تابستان سال جاری به پایان می‌رسد و باید منتظر حضور او در رئال بود.

او گفت: صحبت کردن از آینده آسان نیست. هر اتفاقی که بیفتد من برای یک باشگاه بزرگ به میدان خواهم رفت. باید اعتراف کنم که در ابتدا اذیت شدم چرا که کسی به علاقه من به جدایی توجه نمی‌کرد. من به پاری سن ژرمن علاقه دارم با این حال به دنبال بازی کردن در تیمی هستم که قهرمانی در لیگ قهرمانان را می‌خواهد.

این بازیکن جوان افزود: اکنون در شرایط خوبی به سر می‌برم. من پیش از این بار‌ها گفتم که به دنبال یک تجربه جدید هستم.

او درباره این سوال که آیا زبان اسپانیایی می‌داند، گفت: بله من بدون مشکل اسپانیایی صحبت می‌کنم چرا که می‌خواهم یک بازیکن بزرگ شوم و شخصیتی مورد توجه داشته باشم. نمی‌توانم تنها با زبان فرانسوی به ستاره‌ای جهانی تبدیل شود. این غیر منطقی است. می‌خواهم به راحتی در محیط‌های دیگر به سرعت سازگاری پیدا کنم.

ام باپه درباره این سوال که آیا بازیکن خودخواه و مغروری است، گفت: من بیشترین پاس گل را در لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه داشته ام و این نشان می‌دهد که خودخواه نیستم. اینکه بگویم در حضور نیمار و مسی من ستاره اول هستم جرات زیادی می‌خواهد. این موضوع اصلا برایم مهم نیست چرا که تنها دوست دارم به تیم کمک کنم.

او درباره شکست برابر سیتی گفت: آن‌ها ما را در زمین خود محاصره کرده بودند و تنها سه بار به دروازه شان رسیدیم. سیتی در این بازی توپ و میدان را در اختیار داشت. با این خط حمله‌ای که داریم قطعا می‌توانیم بهتر ظاهر شویم.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر