تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

شوک بزرگ به رئال، بنزما مصدوم شد

در آستانه دو بازی حساس برابر اینتر و اتلتیکو رئال بهترین گلزن خود یعنی کریم بنزما را از دست داد و هنوز از مدت دوری او اطلاعات جدیدی در دسترس نیست.

کد خبر: ۱۱۵۷۳۵
۱۴:۳۴ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

مصدومیت بنزما

دیدارنیوز - ۱۶ دقیقه از بازی رئال سوسیداد و رئال مادرید در انوئتا گذشته بود که کریم بنزما به دلیل مصدومیت از کارلو آنچلوتی تقاضای تعویض کرد. ستاره فرانسوی رئال که با ۱۱ گل بهترین گلزن لالیگاست، دچار مصدومیت عضلانی شده بود و به همین دلیل دیگر نتوانست به کار ادامه دهد و به جای او لوکا یوویچ صرب وارد میدان شد.

پیش از این کریم تنها در بازی ۹ سپتامبر ۲۰۱۷ برابر لوانته بود که به دلیل مصدومیت در نیمه اول (دقیقه ۲۸) مجبور به ترک میدان شده بود. بنزما در ۱۸ بازی از ۱۹ بازی این فصل رئال در میدان بوده و در ۱۴ بازی نیز ۹۰ دقیقه را به اتمام رساند.

شرایط کریم به گونه‌ای است که احتمالا دو بازی پیش رو برابر اینتر و اتلتیکو را از دست خواهد داد و باید دید رئال در غیبت او چه خواهد کرد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: کریم بنزما
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر